Japán repülőgép-hordozók

Több
7 éve 7 hónapja #26344 Írta: FeketeHarren
FeketeHarren válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Igen tapasztaltam, a Bogue vadász setuppal jött ellenem, az elején leszedtem a bombázóit (nem tudott kárt okozni senkinek), de nem tudtam elsüllyeszteni és a vadászai szép lassan kivérezették a gépeimet, a végén maradt két csonka vadászraja, nekem semmim, úgyhogy a csatába már egyikünk sem tudott beleszólni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • perp
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 7 hónapja #26345 Írta: perp
perp válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Nekem is meg kell védenem a Zuihot! Én még 50.000xp-t összeszedtem vele, amikor már a garázsban parkolt a Ryujo és csak utána váltottam, úgy összenőttünk. Az tény, hogy türelemre és alázatra tanít :D De arra is, hogy nem kell betojni ha a másik oldalon fighter setup jön szembe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #26543 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Elővettem a zuihot, kéne egy kis xp-t, de komolyan...
Első meccs: indepence mindkét oldalt, ilt ellennél zuiho, próbáltam volna sebezni, de valahogy eltűntek a gépeim, clevelandnek voplt 17 lelőtt repcsije, elvileg elég messze voltak töle a gépeim...


Utána gondoltam megyek a rendeset, tier jó, map nem, ilt ellennél vadász setup volt, a csapatom meg... -.-


Jó, hogy csináltam képet, mert összecrashelt a a cliens, csoda volt, hogy sikerült bezárni.
Mindjárt elköltöm erre a free xp-met RJ kifejlesztésére.

Szerk:
Mégis van jelentés, habár csak ennyit lehet nézni belőle

Habár creditem talán lenne RJ-re, zuiho eladásából.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26608 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
MIkor t4-esek közé dob, kis pályán, és ellennél csak egy langley van az amcsi cv ágból, ilt ellen zuihonja nem akart megölni :blush:




Vadászok hullottak el elsőként, zuihot az elején ki akartam szedni, 3/4-d hp-ra torpedóztam le, kicsit megdobáltam langleyt is, érezze a törődést, csak aztán a vadászok kiestek és ott voltak az amcsi vadászok. Szerencsére a csapat tudta a dolgát, így elég hajónk maradt a végére, pedig omahank kérdezte hogy kell foglalni, majd meg is halt rögtön utána elsőként :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26709 Írta: FeketeHarren
FeketeHarren válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Na a hétvégén nekem is volt végre 3 egymás utáni csatám Zuihoval, ahol nem kaptam ellenfélnek vadász setupos Bogue-t, csak Zuiho, Hosho és Langley jött ellenem, mindhárom csatában 100k körüli és feletti sebzés (az új csúcs vele 122k) és 8-13 gép lelövés volt, szóval jó gép ez, ha kicsit kedvez neki az MM, így már kezd tetszeni, persze azért a Cleveland nálam is aratott, egyik csatában 14 gépemet szedte le.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #26759 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Ma zuihot és indet kaptam csak ,de valahogy nem akart menni a sebzés, ok, t5-6-osok légvédelme nem a legjobb általában, de valahogy pl ma megint eltűnt egyik meccsen az egyik zuiho mellett egy teljes vadász osztagom, de mikor rám jött, akkor hirtelen lett 3 lelőtt bombázó killem. Néha nem értem a randomot.

Meg valahogy mostanában nem megy az, hogy egyszerre figyeljek 2 vadászt, 3 támadó rajt és a hordozómat is. Főleg, ha manuálisan akarok torpedózni, na, akkor van gond, mert egyszerre 2 kicsit lehetetlen nekem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.309 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.