Német rombolók

Több
5 éve 2 hónapja #58000 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Dühöngő
Grievous! Gratulálok.
Megkérhetlek, hogy pár szóban összefoglalnád a különböző romboló ágak tulajdonságát...
Például: A PA rombolók torpedói más rombolót nem sebeznek, ezét az oroszt rombolókhoz hasonlóan (rövid torpedó hatótáv miatt) főleg a fő fegyverzetére kell támaszkodni a csatákban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #58005 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Nem is kellenek torpedók....








Már csak credit kéne...


Gratulálok, ez a kitartás diadala :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #58014 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Gaede és Z1 nem tetszett, de Z-23 és Z-46 az bejövök, habár Z-46-tal volt prá sikertelen köröm, de cv rework beütött ugye....

thanks :D



Én csak az IJN dd ágakat vittem ki t10-ig, anno 1 ijn és egy usn dd ág volt, és a torp boatok érdekeltek, mert nem kell nagyon gunozni, aztán jött az ágszétválasztás és akkor t8-ig elmentem a 2. ágon is, majd ugye pár hónapja jött az ág folytatása :D
PA dd-k dwt miatt tényleg picit macerásak, de elsődlegesen ezeket a WG-sek supportnak tervezték, ezért nerfelték a Yueyangot, habár azt, hogy a gun mellé a torpedókat is lenerfelték, vagy fordítva és miért nem csak az egyiket, az kérdés (nekem nem néz ki soknak a +1seces töltés, igaz, alapból 3 seces volt). Nekem a t7-es van meg, fushun nem tetszett, mert lassú a toronyforgása, a GM meg kb egy jervis (eggyel fejlettebb hajóosztályú ez a PA dd, vagy kettővel), csak 6.1-es álca mellé 8km-es torpedókat kapunk, jervis meg 6.3-as camo és 7km-es torpedókkal rendelkezik ami miatt nem kedveltem.
röviden akkor:
ijn shimakaze ág: torpedók mindenek előtt (20km-es torpedót a t10-esen max funnolásra használd, semmi másra nem jó az, 8km-es öngyilkosság)
ijn harugumo: ágyúk mindenek előtt
német: dd hunter, t8-tól 5km-es a hydro hatótávja hajók felspotolásánál ami elég kellemes, ha nincs sok ellenséges hajótámogatás akkor berohansz a capre, megölöd a dd-t amíg a füstjében álldogál és nem spotol vissza, majd beállsz a füstjében capelni, vagy mész elfele :silly: (amúgy a toronyforgás picit lassú, meg az álcájuk se a legjobb, mert nagyok)
usn: csak mahanig van meg, ezek kiegyenlítettek, potnosabban elég jók AA-ban, elsődlegesen gunboatok, torpedózni normálisan t7-től tudnak talán, de ebben nem vagyok biztos (vagyis úgy torpedózol, hogy ne spotoljanak fel közben), gearing elég jó, legendary modullal meg az álcája kiváló)
pa: dwt, füstje supportra van ahogy a hajó, légvédelme nulla az egész ágnak
brit: hasonló a némethez, csak 3km-es hydro hatótáv, de sokáig tart az aktív idő, tornyok körbeforognak
2 orosz dd: passz, nem dd-zek velük :D khaba nem kapta meg a bb nerfet harugumohoz hasonlóan (sima AP hit max sebzést ver bele, mint régen) de a khaba egy miniCL, grozovoi meg 3 tornyos khaba jobb camoval, de van füstje ami a társáról nem mondható el
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, leopardusz, SgtBala

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #58017 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Dühöngő
Remek kis összefoglaló sokat segít rombolós jövőképem kialakításában. Most már azt is tudom kit kell zaklatni tanácsért :evil: :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #58018 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Dühöngő
Grievous!

Köszi a kifejtést. Nagyon sokat segített.
Arról nem is tudtam, hogy a rombolóknak hydro-juk van.
Hát azt hiszem újból kell gondolnom a harci taktikámat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #58020 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nézegesd itt meg a hajókat ;)
wiki.wargaming.net/en/World_of_Warships
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.265 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.