Német rombolók

Több
5 éve 2 hónapja #57621 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Érdemes ezen variálni? Azt nézem ,hogy 20k xp és megvan a következő (januárban még Z1-em volt), Maass után Z-23 nekem felüdülés volt, viszonylag tudok torpedózni, ágyúban is erősek már, 6.2-es kamo elég nagy, de szódával elmegy (elődje 6.8-a katasztrófa volt nekem, általában pont úgy állt mindenki, hogy a távolságot tudja tartani, közben meg szétlőttek a támogató hajói)



Mai kör, ismerőssel mentem pár kört, első volt ez. Szép kis citadellákat adott a brit Cl-nek Xd csak a végén myoukou ellen egyedül voltam, low hp-n, a cv is rám szállt, csapat természetesen a map másik felén, majd megnyerték a meccset.... Graf Zeppelin RPF-fel, nice






Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57673 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jó ez a hajó, semmiben se kiemelkedő, de nem is rossz egyik téren se.










majd meglett Z-46, sajna eladtam Z-23-at, mert kellettek a modulok róla és csak egy 10 pontos kapitányom lenne erre a hajóra ami elég karcsú és jelenleg a prioritás Z-52 lenne, utána Z-23 :(
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57674 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Aztán első meccs Z-46-tal





Aha, 2 cv (t8-10, szokásos), radaros mino, AHA....

2. meccs






error404, team not found
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57675 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
majd 3. kör, jó volt, hogy kagerou elküldött 8 torpedót, meg akartam kérdezni tőle, hogy füstje van, vagy torp reloadja, de küldte a 2. 8-as torpedó rajta, annyi baj volt, hogy MÖGÖTTEM volt.... hála a jó égnek, hogy nem küldött a kikötőbe...

meg valaki írta ,hogy useless dds, rám és kageroura gondolt valszeg hogy én nem mentem spotolni, Nem tudom, 2 bukó után semmi kedvem nem volt 0 ágyúzással játszani a meccsen










annyi volt, hogy első meccs után free xp-vel kihúztam maxra mindent, utolsó modul slotra nem tudtam mit rakjak, végül ágyú töltésgyorsítót raktam fel, de érdemes torp töltésgyorsítót felrakni?
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57906 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kár, hogy keveset sebeznek ezek a német torpedók, habár Minotaurt 20k-ról tudtam csak elvinni....











És a Midway ott maradt 6k hp-n :( :evil: (hát na, Roon is rám jött, nem túl egészséges, ha cv mellett más is vadászik rám, meg nem volt spot így nem tudtam mit lőni füstből, torpedókkal meg misseltem...)

Még 90k xp kell Z-52-höz, de mindjárt lejár a prémnapom cw-ről :side:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57998 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem is kellenek torpedók....








Már csak credit kéne...

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.357 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.