Japán rombolók

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45431 Írta: miami
miami válaszolt a következő témában: Japán rombolók
leopardusz beküldte:

Füstbe volt a Farragut. EGÉSZEN BIZTOS LEHETSZ BENNE hogy nem létezik ez az általad vágyott holttér, a spothatár MINDIG a lőtáv. :whistle: Értem??! ;)
Érdekes vagy kicsit.... Hárman is mondtuk hogy már rég ki van véve ez a holtteres dolog, de mintha csak a falnak beszélnénk, kicsit odafigyelhetnél ha már hszt irsz, kérdést teszel fel... :whistle:[/quote]



ÓÓh.....ha elnézést kérek, az enyhítő körülmény? :dry:

Egyébként köszönöm a válaszok segítő részét mindenkinek.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja miami által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45433 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Ja, egy ideje kivették ezt a láthatatlanul lősz dolgot, cserébe nem szükséges annyira azt a skillt kifejleszteni ami növeli a lőtávodat (ugye 10cm-es lövegei vannak, így a skill rá is hat, meg a váltáskor kapott egy kis lőtávot)

Tegnap gondoltam megyek akizukival, volt egy grobe meccsem, 4 killel zártam, mert misseltem egy 5k hp-s dd-t az utolsó másodpercekben, itt....








Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: miami

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45434 Írta: miami
miami válaszolt a következő témában: Japán rombolók

Storm írta: Ez 2016. szeptemberi videó. Akkor még volt stealth fire. Pontosan nem tudom, kb. a 0.6.3 verzió körül vehették ki.


Köszönöm, igazad van . Elvesztem a részletekben. :blush:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45437 Írta: Capt_BuvarKund
Capt_BuvarKund válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Hallo!

Akizuki mennyire játszható hajó? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45469 Írta: miami
miami válaszolt a következő témában: Japán rombolók
AKIZUKI
Hát szvsz ( szerény véleményem szerint ) egy átlag feletti rombolós játékos tud vele igazán aratni.
Szóval azok, akik leginkább a rombolós játékot preferálják és szeretik.
Viszont közölük is vagy nagyon imádják, vagy utálják. Kinek mi jön be.
Pl. úgy mint az igazi CSATAHAJÓsoknak alig van rombolójuk.

Szóval: abszolút nem egy tipikus Japán rombolós taktikát igényel. Ennyire még talán nem is különbözött hajó, alsóbb osztályú társa után.
Semmiképp nem a torpedókra szabad támaszkodni hisz nincs is neki csak egy állványa :sick:
Viszont, ha találkoznak vele más rombolók; legalább úgy tartanak tőle mint az Oroszoktól....ha már előzőleg találkoztak vele, ha nem, akkor innentől fognak.
Épp a minap fél hp-val rendelkeztem és csak ezek után találkoztam egy Fletcherrel, egy Yugumoval és egy Shimakazéval......hát nem ők élték túl. :evil:



Mivel nagyobb hajókra nem is igazán nagyot sebez, ezért sokszor kell eltalálni azt.
Ehhez megvan a 8db ágyú és a tűzgyorsaság. Ha füstből csinálod és nem is látnak elég demorizáló hatása van, a 3mp -t kapott találat sorozatnak... mert közben nem is a hp veszteséget nézi a církáló vagy a BB, hanem írtó zavaró hatású és automatikusan inkább elfordul...
Sokat rakhat tier X-be, de nem érzem olyan nagy hátrányt, mint máskor egy VIII-as hajóval.
Nem csodálom, hogy nem is vitték ezt az ágat tier X-ig.
A hordozók pedig nem is értik miért veszítenek ennyi repülőt egy kis rombolótól.
Erre itt egy extrém video egy X-es hordózó ellen:

Én pl. két kapitányt is kiképzek, természetesen eltérő skillezéssel és majd meglátom melyik működik jobban.
Persze az is mondjon véleményt aki már régebben és többet játszott vele, de nekem az egyik kedvencem.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja miami által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45550 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Japán rombolók

miami írta: AKIZUKI
Hát szvsz ( szerény véleményem szerint ) egy átlag feletti rombolós játékos tud vele igazán aratni.
Szóval azok, akik leginkább a rombolós játékot preferálják és szeretik.
Viszont közölük is vagy nagyon imádják, vagy utálják. Kinek mi jön be.
Pl. úgy mint az igazi CSATAHAJÓsoknak alig van rombolójuk.

Szóval: abszolút nem egy tipikus Japán rombolós taktikát igényel. Ennyire még talán nem is különbözött hajó, alsóbb osztályú társa után.
Semmiképp nem a torpedókra szabad támaszkodni hisz nincs is neki csak egy állványa :sick:
Viszont, ha találkoznak vele más rombolók; legalább úgy tartanak tőle mint az Oroszoktól....ha már előzőleg találkoztak vele, ha nem, akkor innentől fognak.
Épp a minap fél hp-val rendelkeztem és csak ezek után találkoztam egy Fletcherrel, egy Yugumoval és egy Shimakazéval......hát nem ők élték túl. :evil:



Mivel nagyobb hajókra nem is igazán nagyot sebez, ezért sokszor kell eltalálni azt.
Ehhez megvan a 8db ágyú és a tűzgyorsaság. Ha füstből csinálod és nem is látnak elég demorizáló hatása van, a 3mp -t kapott találat sorozatnak... mert közben nem is a hp veszteséget nézi a církáló vagy a BB, hanem írtó zavaró hatású és automatikusan inkább elfordul...
Sokat rakhat tier X-be, de nem érzem olyan nagy hátrányt, mint máskor egy VIII-as hajóval.
Nem csodálom, hogy nem is vitték ezt az ágat tier X-ig.
A hordozók pedig nem is értik miért veszítenek ennyi repülőt egy kis rombolótól.
Erre itt egy extrém video egy X-es hordózó ellen:

Én pl. két kapitányt is kiképzek, természetesen eltérő skillezéssel és majd meglátom melyik működik jobban.
Persze az is mondjon véleményt aki már régebben és többet játszott vele, de nekem az egyik kedvencem.


Én full AA-ra húztam ki és Ap-val használom. A spotter repülők nem tudnak spotolni mert mire beérne az 5,6 km-es légi spottávba már lelövi a 7,2 km-es légvédelmével (csak 5,6 km-en spotolják a repülők, ha lő a légvédelem és 7,2 km a hatótávja). Így tulajdonképpen csak az ellenfél rombolói tudnak spoton tartani vagy a radar.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: miami

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.279 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.