Amerikai csatahajók

Több
8 éve 7 hónapja #6089 Írta: Hattori Hanzo
Hattori Hanzo válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

James Onedin írta: A Coloradoval hogy megy nektek?Lehet hogy volt szó róla,de nincs kedvem vissza olvasni,én nagyon pontatlannak találom.Megfordult a fejemben az eladása,és az amcsi ág feladása....

Fájdalmak fájdalma a Colorado és a Nagato.
Belassult döglött béka e két hajó számomra.Hál Istennek túl vagyok rajta.
Még azért éjjelente felsírok miatta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #6092 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Azért a Nagato lövegei léptékekkel jobbak,legalábbis szerintem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #6124 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
99k sebzés New Yorkkal. Gondolom 100k-tól nagy kaliber, előtte volt Fuso meccs, 129k-ra kaptam ott.




A 2 st louise, áh. Egyik afk lett, vagy crashelt egyet. Másik meg: van mellette egy isokaze, meg egy wyoming. Kit lő? Persze, hogy a csatahajót...
Ha furu nem lő meg torpedókkal, talán tudtam volna még egy picit sebezni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #6169 Írta: Norbert_HUN
Norbert_HUN válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
No, ez legalább reményteli, ugyanis most lett meg a New York és stock állapotában valamint az újraképzés alatt lévő kapitánnyal besírok rajta.
Az ellenséges DD úgy rajzanak körülöttem, mint a dögre lecsapni készülő keselyűhad, a repcsik tonnaszám dobálják a torpedókat. A Nagy Alma viszont képtelen a fordulásra, ellenben viszont legalább jó lassú. A Wyoming-gal simán kifordultam a torpedótámadások elől, ezzel viszont max. limitálom a becsapódások számát és már nyomom is a javítást.
Amit eddig értékelni tudok rajta, az a cső(vek). Elég jól adja a citadellákat, néhány cirkáló már bánja, hogy beleállt egy lőpárbajba. A kis lőtáv miatt sajnos most még eléggé közel kell maradnom az eseményekhez, így sok találatot bekapok, de ezeket elég jól bírja. Ha viszont jön a torpedók özöne, hamar vége a csatának.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #6185 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Érdemes a New Yorkra feltenni a lőtáv növelő mütyürt? Vagy inkább a toronyforgás+töltésidő csökkentőt... Term. először azt tettem fel, de ugy látom h a lőtávolságra küldött lövések nagy része tiszta lőszerpazarlás, lehet többet ér a másik. hmmm?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #6187 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Olyan nincs hogy toronyforgás+töltés idő csökkentő. Olvasd el figyelmesen, mit is ad pontosan az a modul.

Utolsó szerkesztés: 8 éve 7 hónapja Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.275 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.