Technikai problémák

Több
8 éve 8 hónapja #3810 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Ez a béta hibája?
A bal Alt+Shift együttes lenyomása vált nyelvet alapértelmezve a windows-ban. Lehet ezt sikerül lenyomogatnod.
Ezt át tudod állítani: Vezérlőpult - Terület és nyelvek - Billentyűzetek és nyelvek - Speciális billentyűzetbeállítások - Bill. kombináció módosítása

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3826 Írta: Kulgar
Kulgar válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Sziasztok

Érdekes problémám van a játékkal, még zárt Alfában az első nap kezdődött folyamatosan kidob a játék login képernyőre, ez másnapra megszűnt.
Majd béta óta folyamatosan küzdök ezzel a gonddal.
Legtöbbször a kikötőből dob ki amikor épp nem csinálok semmit, vagy a modulokat fejlesztem stb.....
Előfordul az is hogy csatában teszi ugyanezt, a következőképpen. A hajóm nyom egy satuféket majd a pingem felugrik olyan 80000000-re aztán login képernyő.
Ez mind teljesen váratlanul ugyanis addig a pillanatig a játék tökéletesen fut meg sem akad semmi.
Régebben elkönyveltem hogy az alap 60 pingem zavarja meg a játékot, de azóta fejlesztették a hálózatot és most 23 pingem van.
Valamint a probléma előfordul akkor is ha többen használjuk a netet otthon de akkor is ha egyedül én szal ebben összefüggést nem találtam
Az hogy mikor mennyire dob ki változó, a kikötőből szinte mindig, a csatából van ugy hogy 5x is de van ugy hogy 2-3 oran keresztül 1x sem.
Minden válasz érdekel. Köszönöm előre is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3828 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Márpedig ez net probléma lesz. Nálam is ha elmegy a netem egy pillanatra is akár, a hajó befagy (értelemszerűen), a kliens meg kilép a login képernyőre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3833 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Szintén internetes probléma a tippem. Nálam - mint korábban már írtam - mobil net van sajnos. Ha valami gond van a térerővel, vagy ha nagyobb a terhelés azon a tornyon, ahonnan netezek, egy pillanat alatt a játékon kívül találom magam. Erre valami miatt nagyon érzékeny a játék és ha nem tetszik neki valami, azonnal kitessékel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3834 Írta: Kulgar
Kulgar válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Értem hogy értelemszerűen net probléma de akkor a parancssor alatt futtatott ping parancsnál látnom kellene az adatcsomagvesztést ami pedig nincs sőt fixen megy 52 és 67ms közt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3835 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Ehhez én sajnos nem értek, csak leírtam a tapasztaltakat. Ha nincs netes problémám, gyszer sem dobott ki még a játékból. Pedig ezekben a forró napokban több órát is sikerül egy huzamban játszanom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.263 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.