Technikai problémák

Több
8 éve 8 hónapja #3876 Írta: CserZ
CserZ válaszolt a következő témában: Technikai problémák

Grievous írta: Nekem most is kikapcsolja a légvédelmet, lent egy kis sárga karakter jelzi is, hogy kikapcsoltam (HE ammo mellett)


Jó neked, irigykedem :-) Valakinek valami ötlete, h nálam miért nem működik?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #3884 Írta: Kulgar
Kulgar válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Ez volt a hiba legalább is 1 órája simán megy a game és nem dob ki login-re, köszi a tippet.

Elnézést ezt a fórumot még nem ismerem, Jacktor írta hogy kapcsoljak ki minden vírusirtót és egyéb szemetet arra a bejegyzésére nyomtam választ abban bízva hogy idézetként jelöli.

Sajnos korán jeleztem hogy megoldódott a probléma , most szintén előjött, nem tudom elképzelni sem hogy mi lehet.
Már az is az eszembe jutott hogy mivel zárt Alfa óta tolom és ugyanabba a könyvtárba frissítettem a játékot ott lehet gebasz ezért most zúzom az egészet és újra rakom.
Természetesen az eddigi tippeket azért köszönöm és bizom benne hogy megoldódik a problémám valamikor, azért jo volt egy órán át nyomni login képernyő nélkül :d
Utolsó szerkesztés: 8 éve 8 hónapja Kulgar által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3885 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Mármint micsoda? Csak írd le a hozzászólásban, mert így tanul belőle más is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3905 Írta: CserZ
CserZ válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Uninstall-reinstall megoldotta. Tiszta windóz :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3914 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Kulgar: Ugyan abba az alkönyvtárba? Szerintem nem jó ötlet. Teljesen külön, üres alkönyvtárba, alapbeállításokkal. Hátha úgy minden rendben lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3924 Írta: Kulgar
Kulgar válaszolt a következő témában: Technikai problémák

Trucker39 írta: Kulgar: Ugyan abba az alkönyvtárba? Szerintem nem jó ötlet. Teljesen külön, üres alkönyvtárba, alapbeállításokkal. Hátha úgy minden rendben lesz.


Ezzel is megvagyok, lényegesen kevesebbszer de még mindig előjön az esemény, úgy tudnám leírni hogy jo ideig semmi aztán van hogy 4x egymás után 1 percen belül.
Most leszedtem egy diagnosztikai és optimizáló progit hogy megnézzem mi okozhatja az eseményt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.286 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.