Technikai problémák

Több
8 éve 8 hónapja #3857 Írta: CserZ
CserZ válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Van egy elég zavaró gondom: amikor rombolóval megyek a P lenyomására nem kapcsolja ki a légvédelmet, tejhát világító óriásplakátokon hirdetem minden 5kmen belülre érő repülőnek és a környező összes lelkes lövésznek, merre tartok, miben sántikálok. Valaki látott már ilyet, van megoldás? Előre is köszönöm, a teljes DD ágat lehetetleníti el a dolog...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3860 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Lehet, hogy elállítottad a billt-véletlenül. Egy reset default key vagy valami hasonló lehet segítene a dologban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3863 Írta: CserZ
CserZ válaszolt a következő témában: Technikai problémák

Trucker39 írta: Lehet, hogy elállítottad a billt-véletlenül. Egy reset default key vagy valami hasonló lehet segítene a dologban.


Erre gyanakodtam, de sajnos nem. Defaultra állítás után sem működik :-( Csak torpedózok célzónézet helyett meg ilyenek :-D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3864 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Mit ír beállításoknál? Beállítottad másik gombra és úgy is megnézted, hogy megy-e?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3868 Írta: CserZ
CserZ válaszolt a következő témában: Technikai problémák

Grievous írta: Mit ír beállításoknál? Beállítottad másik gombra és úgy is megnézted, hogy megy-e?


Nincs ilyen opció a beállításoknál, de vagy öten bizonygatták eddig, h legalábbis CBTben a P kikapcsolta a légvédelmet. Jó is lenne egy ilyen opció, mert anélkül igen nehéz átosonni a gépeken...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3873 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Nekem most is kikapcsolja a légvédelmet, lent egy kis sárga karakter jelzi is, hogy kikapcsoltam (HE ammo mellett)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.285 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.