Technikai problémák

Több
8 éve 8 hónapja #3836 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Ez a béta hibája?
Tegnap eléggé idegesítő problémám lépett fel:

Csata közben levágta a játékot a tálcára, majd mikor visszaléptem, az Esc-re és a Tab-ra is mindig levágta a tálcára a játékot, így a "csatákat végig kellett néznem"... ez is a "béta hibája" vag inkább a melegtől begajdult a billentyűzetem? Gépújraindítás után rendezte sorait és ment, de elég zavaró jelenség volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3838 Írta: Kulgar
Kulgar válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Ilyen a netem

www.speedtest.net/my-result/4571000474

NEm akarok most képet ütni vagy file-ba elmenteni a CMD ping www.worldofwarships.eu -t

De hidd el 1db csomagvesztés vagy időtúllépésem sincs, ezért érdeklődtem hog szerintetek mi lehet a gond, vagy tudtok -e olyan diagnosztikai progit amivel kideríthrtem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3839 Írta: Bard9999
Bard9999 válaszolt a következő témában: Ez a béta hibája?

Ghostsaker írta: Tegnap eléggé idegesítő problémám lépett fel:

Csata közben levágta a játékot a tálcára, majd mikor visszaléptem, az Esc-re és a Tab-ra is mindig levágta a tálcára a játékot, így a "csatákat végig kellett néznem"... ez is a "béta hibája" vag inkább a melegtől begajdult a billentyűzetem? Gépújraindítás után rendezte sorait és ment, de elég zavaró jelenség volt.


Ez a géped hibája. A nagy meleg miatt nem árt átnézni a ventilátorokat, főleg a proci és a video kártya tekintetében és alapos takarításnak alávetni. Nagy galibákat tudnak okozni most, mivel alapból már 40 fok van a lakásokban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3848 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Ez a béta hibája?
Köszönöm Bard9999, pedig le van véve az egyik oldala.... akkor újra elő a kompresszor és kifúvatom :whistle: , meg beállítok a csatasorba egy extra ventilátort :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3851 Írta: Bard9999
Bard9999 válaszolt a következő témában: Ez a béta hibája?

Ghostsaker írta: Köszönöm Bard9999, pedig le van véve az egyik oldala.... akkor újra elő a kompresszor és kifúvatom :whistle: , meg beállítok a csatasorba egy extra ventilátort :woohoo:


Nincs mit. Hiába van levéve, ha bent is már eleve 40 fok van. Ezt a video kártya csinálja amúgy, nekem is csinálta a régi gépen amikor túlmelegedett. Ha a proci is túlmelegszik, akkor az legtöbbször restartot szokott csinálni a gépen.
Ilyen melegben a régebbiek még akkor is hajlamosak túlmelegedni, ha ki vannak tisztítva és jók a ventik.

Nekem is le van véve az oldala, ennek ellenére a videókártya 2 vetije 10 percenként igencsak magasabb fordulatra kapcsol, mivel saját magát szabályozza hőmérsékletnek megfelelően.
Ez a játék azért megdolgoztatja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3852 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Próbáld ki hogy kikapcsolsz minden tűzfalat, vírusirtót, kutyafülét.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Kulgar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.317 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.