Technikai problémák

Több
8 éve 8 hónapja #4284 Írta: EddieCivic4g
EddieCivic4g válaszolt a következő témában: Technikai problémák

rozoli írta: Sziasztok!
Még új vagyok itt is és a játékban is. Segítséget szeretnék kérni.
Nincs valami baró erőművem, egy négy éves gép Core 2 Duo E8200 proci, radeon 5570-es karival, médium grafon olyan 25-30 fps körül.
A kérdés az lenne, hogy mikor töltöm be a csatát, baromi sokat kell várni, mire be tudok lépni a csatába. A társak már mind lövöldöznek, én meg csak kullogok hátul. Kipróbáltam teljes minimum grafon, max grafon, de nem változik semmi.
Van-e ötletetek erre a dologra?
Köszönöm


Grafikát hiába állítgatod, semmi köze a betöltéshez. 2 dolog számít. HDD és RAM. Előbbi nekem Sata3, utóbbi 8 giga DDR3 1600 MHz, 1. csatás szüttyögést leszámítva 15-20 sec visszaszámlálás csata előtt...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: rozoli

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #4288 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Sima HDD-vel hiába volt/van 8GB ram-om, rendre utolsóként értem a csatákba (lement már fél perc). A megoldás az SSD. Vettem 17k körül egy 120-ast (minimum ennyit ajánlok, bár 64-esre is ráférne a win+wows, de ugye másra is gondolni kell), azóta 10-25 másodperc környékén a visszaszámlálás alatt már aktív a "belépés" gomb.

Míg nem volt SSD-m, sosem gondoltam volna hogy mekkorát dob a rendszeren. Hiába i5 vagy i7 proci (pláne laptopokban), a rendszer gyorsaságát mindig a leglassab komponens határozza meg. És ez a mai legtöbb gépnél a hdd.
A cégnél laptopon dolgozom (i5) és sokszor látom hogy a legalapabb dolgoknál is szüttyög a gép de kegyetlenül. Na és mi? Hát a hdd. Egy ssd csere csodákra képes, új laptopot nehogy vegyetek nélküle (bár a drasztikus árcsökkenésre még várni kell pár hónapot) ;-)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 8 hónapja Jacktor által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: rozoli

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #4397 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Technikai problémák

Doktoruur írta:

Sziasztok!
Még új vagyok itt is és a játékban is. Segítséget szeretnék kérni.
Nincs valami baró erőművem, egy négy éves gép Core 2 Duo E8200 proci, radeon 5570-es karival, médium grafon olyan 25-30 fps körül.
A kérdés az lenne, hogy mikor töltöm be a csatát, baromi sokat kell várni, mire be tudok lépni a csatába. A társak már mind lövöldöznek, én meg csak kullogok hátul. Kipróbáltam teljes minimum grafon, max grafon, de nem változik semmi.
Van-e ötletetek erre a dologra?
Köszönöm

Szia! Olyan nekem is szokott lenni, de nem foglalkozom vele. Sokszor meg elsők között lépek be. Ne aggódj, itt nem kell rohanni az elején, mint az őrült. ;)


Üdv.!

Látom itt is van róla szó. Nyitottam már egy tópikót róla.
www.wows.hu/index.php/forum/kerdesek-val...toltes-problema#4384


Nem mondanád ha az esetek 98-99% -n rak be csatába pl. -2.5 min késéssel és "Dominancia játékmód van" Ah hol főleg lényeges mikor érsz el egy megjelölt sectort!
Utolsó szerkesztés: 8 éve 8 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4678 Írta: bartha
bartha válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy játék közben térkép nézetre váltásnál nem látszódik a cursor csak a szigetek felett jelenik meg a tiltó jel, vizen semmim. Videókártya driver, directx frissítve de a probléma maradt. (Vista SP2 32bit, GF GTX750Ti)
Ha lenne valakinek valami ötlete és leírná azt megköszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #4679 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Technikai problémák
[quote Üdv.!

Látom itt is van róla szó. Nyitottam már egy tópikót róla.
www.wows.hu/index.php/forum/kerdesek-val...toltes-problema#4384


Nem mondanád ha az esetek 98-99% -n rak be csatába pl. -2.5 min késéssel és "Dominancia játékmód van" Ah hol főleg lényeges mikor érsz el egy megjelölt sectort![/quote]

Ha percekkel később tesz be, az gáz igen. Viszont sok meccset pont így nyerünk meg. Ők elfoglalnak 3 szektort, de sok hp és hajó veszteséggel. De többször volt olyan is, hogy a 3 szektorból egyet senki el nem foglalt.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 8 hónapja Doktoruur által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4930 Írta: Span369
Span369 válaszolt a következő témában: AZ HOGYAN LEHETSÉGES ???
Az hogyan lehetséges, hogy a gépem:

AMD FX-8350 8 magos processzor 4.00 GHz
8 GB RAM
Asus R9 270x 2 GB videókártya
1 TB vinyó (de az mindegy is kb)

Szerintem nem egy rossz gép, fele ilyennel el kéne mennie, és egy idő után BESZAGGAT MINT ÁLLAT, kb 7-8 FPS-re lemegy aztán visszamegy 50-60 ra. Ez csak Beta hiba, vagy Kompatibilitási gond? Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.319 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.