Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Steel Ocean

Több
8 éve 4 hónapja #9388 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Található továbbá egy egyszerű, de nagyszerű opció a bot játékosok ellen. Időnként feldob a csatába lépés előtt egy ilyen ablakot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9389 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Tier 4-ig sikerült kifejleszteni a német csatahajó ágat. Igencsak kíváncsi voltam rájuk, hiszen a Wows-ban hiánycikknek számítanak (premium kivételével).

Kemény jószágok, igaz eddig csak első világháborús hajókkal sikerült menni, de nem egy ijedős jószágok.
Erős páncélzat, pontos lövegek, elfogadható légvédelem. Már csak a tengeralattjárókkal kell kezdeni valamit, mert néha meg tudják keseríteni az egyszeri kapitány életét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9390 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Első éjszakai bevetés.

Világító bombákkal, lopakodással, idegeskedéssel, meg minden egyébbel, amire eddig nem is számított az egyszeri kapitány. Sajnos csúnyán kikaptunk. A mi tengeralattjárónk jól elbújt, hogy ne kelljen semmit csinálnia (túl is élte a csatát), míg az ellenfélé jött foglalni. A saját rombolóink, meg kitudja merre szaladgáltak. Kíváncsi leszek, mennyi időnek kell eltelnie, mire rájönnek, hogy mi a dolguk.

Ízelítő az éjszakai csata hangulatából:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9409 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Tengeralattjáró bevetésen. Van egyféle kommentár hozzá. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9410 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Jaja, a francia elég érdekes teremtmény lett a toronnyal :D

Én még nem kezdtem el, de szerintem maradok a wowsnál, ez az artys nézet annyira nem jött be nálam (ezért se használom a spotter repcsiket gyakran)
Max jöhet a kancoll :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #9412 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Nem kötelező használni az Eagle Eye funkciót. Anélkül is lehet célozni, bár abban biztos lehetsz, hogy az ellenfél fogja használni.

Pár nap után a két, hajós játékot összehasonlítva, az a véleményem, hogy a grafika, hajók kidolgozottsága összehasonlításban a WoWs a nyerő.

A tartalomban, a mikromenedzsment terén, a játszhatóság terén és még sok minden másban - azt kell mondjam - hogy a SO elég szépen lekörözi a WoWs-t.

Mondhatnánk, hogy a WoWs majd beleerősít. Az a baj, hogy hónapok óta erre várunk. Mindösszesen egy Ranked versenyt sikerült eddig összehozni. Sajnos hajó legénység terén is nagy az elmaradás. Összesen egyetlen kapitányból és annak skill-jeiből áll egy hajó legénysége. Régóta van panaszkodás miatta, hogy legalább a részleg vezetők legyenek benne.
Éjszakai csata, füst bombák és még sok kisebb-nagyobb apróság, de mind egyben elég sokat jelentenek.

Az a gondom, hogy az egyszeri játékos letölti, megnézi "Fúj, de szar grafikája van, meg, nem látom a lőszerrekeszt a légvédelmi ágyúra felszerelve. Milyen szar játék ez már!" Nagyjából ezzel el is intézi a dolgot. Pedig erre bizony van ellenpélda is. Lásd WoT grafikája és WT grafikája. Nagyon szép, látványos grafikája van a WT-nek, de valahogy a játék lényegét vesztette el a sorozatos bakikkal.

Ne értsen senki félre, egyik játékot sem temetem. Mostanában kicsit kevésbé kötött le a WoWs és kezdett bizonyos fokú hiányérzetem támadni, mit és hogyan lehetne máshogyan. Olvastam itt a fórumon (sajnos lemaradtam akkor róla), hogy többen kipróbálták és bizony (gyakran egy csata után) kemény kritikákat kapott. Az egyik kedvencem valahogy úgy volt, hogy milyen már, hogy lövi a víz alatt lévő tengeralattjárót a csata hajó. Nos, lőheti, nincs tiltva, csak nem sebzi. Az irányzék alá ki is irja a játék, ha célba veszel ilyen hajót, hogy nem tudod sebezni. Az hogy a játékos nem olvassa el, az az ő dolga. A másik ilyen volt, hogy mindenki látszik, hol itt a láthatósági rendszer? Bizony hogy van benne. Jó spotterek nélkül máris vesztett a csapat. Ebben a játékban bizony keményen azon múlik a csata kimenetele, ki kit derít fel és a saját csatahajó nem alszik-e valamerre, mert ha igen, a spotter meghal, a csapat meg vesztett. Csatahajó ne menjen spotterkedni, mert úgy nagyjából három sorozattal már el is süllyesztik.

Inkább úgy döntöttem, hogy a saját szememnek jobban hiszek, milyen is az a bizonyos játék. Ilyen esetekben gyakran aknára futok vagy elébb ( a webes Ground Forces-l például, vagy a World of warplanes), vagy később ( WT: Ground Forces). Fontos megjegyezzem, hogy mindig az elemzésem, értékelésem pillanatában összegzett benyomásaimat írom le és osztom meg. Így van ez most is.
A SO november közepén jelent meg. Rengeteg olyan dolog van benne, amiért a WoWs-ban összetenném a két kezem. Kicsit tartottam tőle, hogy amolyan "mérgezett egér" módjára fog benne száguldozni a csatahajó is. Ehhez képest nagyon kontrasztos a reakcióm, mikor két kézzel taposom a "Kormányt balra!" gombot és a "Mindkét géppel teljes gőzzel előre!!" gombokat, mert vészesen közeledik egy halom torpedó az eddig féltő gonddal óvott csatahajóm irányába. Ehelyett mi történik? A legénység végre hajtja a "Merülés! Merülés!" parancsot. Jobb esetben sikerül a mentőcsónakokat vízre tenni, de legtöbbször nincs már arra sem idő, a drága csatahajóm kettészakad és másodpercek alatt a legénységemmel együtt elmerül a tenger habjaiban.

Torpedó védő háló nincs, de van megerősítés modul (elfelejtettem a nevét) csökkenti a torpedó támadások okozta sérüléseket.

Még mindig az a véleményem, hogy aki kicsit is ráér, nincs benne valami véresen komoly hajó fejlesztésben, vagy ranked csatában, olvassa végig, amit itt a fórumon leírtam, kipróbáltam, rájöttem, vagy épp nem jöttem rá. Töltse le és menjen vele úgy 30-40 csatát. Ne csak le darálja, hanem figyeljen a hasonlóságokra és azokra a különbségekre, amik szép számmal vannak. Utána nyugodtan lehet a WoWs pályafutását folytatni. Legalább látott más szemszögből összerakott csatahajós játékot.

Szerk.: Közben megtaláltam. 10 % védelmet ad hozzá a torpedó támadások ellen védő páncélzathoz, de egyúttal lassabb is lesz a hajó. Ráadásul igen borsos az ára a jelenlegi helyzetemben. Viszont a Composite Gyroscope igencsak hasznos lesz. Ha lesz rá pénzem, veszek is egyet. Nagyon idegesítő, mikor a legenyhébb forduló közben is szétesik a szóráskép.

Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.268 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.