Német csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja #32392 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Most vettem meg a Gneisenau-t (párezer xp kellett csak hozzá, de a napokban nemigen hajóztam)
Én mindig a motort pimpelem fel először, akár freexp-vel is (kevés - párezer kell csak hozzá, és sokat dob a hajón) Bayern-re pl fel se raktam a fejlesztett tűzvezetést, nekem nem érte meg az a plusz 1,7km lőtáv, ha növeli a szórást is, remekül elvoltam nélküle.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32395 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Német csatahajók

chapo990 írta: Most vettem meg a Gneisenau-t (párezer xp kellett csak hozzá, de a napokban nemigen hajóztam)
Én mindig a motort pimpelem fel először, akár freexp-vel is (kevés - párezer kell csak hozzá, és sokat dob a hajón) Bayern-re pl fel se raktam a fejlesztett tűzvezetést, nekem nem érte meg az a plusz 1,7km lőtáv, ha növeli a szórást is, remekül elvoltam nélküle.


Lehet ez nálam azért mindig az utolsó fejlesztés, mert BB-vel sose futamodok meg, ha már halni kell viszek magammal még párat, végső esetben meg rammolok :D
A Bayernnél viszont a tűzvezetés volt az első, a citadellák felét 17km körül vittem be. A játékstílusom is az, hogy 16-18km között pötyögtetek, amíg a csapat vagy hirtelen agresszió miatt bele nem vetem magam a sűrűjébe.

Viszont felmerült egy kérdés az elmúlt pár napban tapasztaltak alapján...
A Gneisenau megvétele óta a salvoknál 2 eshetőséget vettem észre:
1. olyan, mint egy sörétes puska
2. olyan, mint a japán cirkáló, mintha cérnán húznák a lövedéket pont a célpontra

Ez RNG, vagy más okozhatja ezt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32399 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Na, második csatámban egy sorozattal kilőttem egy nagato-t fél 30ezer hp-ról
Azt hiszem, tetszeni fog ez a ladik:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32400 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
RNG, nekem t6-osig bezáróan ilyen volt, vagy sörétes effektus, vagy lézer effektus.


Én a motort is előszeretettel szoktam rakni, ha utolsó vagyok egy lemming vonatban, akkor természetesen engem lőnek, ami nem kellemes (és ekkor nincs annyira support, ilyeneket fogok ki manapság)

Nekem annyira... fele más volt, a páncélzata úgymond nem létezik, jó, citadella találatot t8-9-es hajóval adtam csak neki. Torpedóit ritkán használtam, általában elkerültek, én is ezt teszem, ha nem tudom, hogy tölt-e.
Bismarckért viszont megérte elmenni, azért az a 4 torony és jó másodlagos azért adja.


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32409 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nekem ez is ilyen... a Bayernnek legalább konstans volt a szórása :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32426 Írta: fiman28
fiman28 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Jók a német csatahajók, én is szeretek velük csatázni, előre menni, ma végre a Gneisenau-al is mentem egy jó kört.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Justice

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.274 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.