Német csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32291 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

leopardusz írta: Nekem az maradt meg róla h BBre nem elég erős az ágyuja.


Hát igen, de azért össze lehet pötyögni vele szépen a sebzést 6-8K -s salvokkal BB-ken. És mivel remekül állja a sarat a végén egy rammolás mindig belefér :D
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Hipper23 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja #32292 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

solinari írta:

vcsaba1968 írta:

PzPuma írta:

Dewri írta:

leopardusz írta: A Bismarcknál az 5ös szlottra mit érdemes tenni, a szonárt v az álcamodult? ;)


Csatahajóra? Ez kérdés? Alap a szonár, mert minden létező vízijárműnek van már 20 torpedója, még a kikötőkben pecázó 2 személyes csónakoknak is, szóval nem árt előbb észrevenni a veszélyt. Álcát csatahajóra fölösleges rakni szerintem, úgyis 200 km-ről látszik, álcával meg 150, tökmindegy...

Ez így általánosítva véleményem szerint ne helytálló. (lsd pl Iowa)
De a kérdésnél maradva nálam álca van fent a Bismarckon.(de a Amagin is, a megtartott hajóknál)

Nálam is álca van mindkettön.20Sec pont eltünik mielött becélozhatnak.


Miért álca ezt magyarázzátok már el.

Mert a célbefogási rendszer szerintem a spotolt hajokra és torpedokra vonatkozik. Az NC-n kiprobáltam remek hogy 30+km-röl látod a hajokat de ugye löni rájuk nem tudsz. A torpedok meg ugyan ugy a semmiböl tüntek elö mint eddig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32297 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Jól jön az álca, amikor 18km-ről 4 tüzet gyújtanak rajtad és szeretnéd kicsit rendbehozni magad csöndben :) Vagy ugyanilyen távolról 4-en rádfokuszálnak, akkor is jóleső amikor leesik rólad a spot.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Hipper23 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32298 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Gneise egy állat, nagyon megkedveltem, pedig a B test még meg sincs. Olyan gyengébb NC érzésem van vele, pedig azt a hajót nagyon szeretem :) 3 toronnyal és 6 löveggel is simán össze lehet lőni 80-100e sebzéseket csatánként.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32299 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Na meg az sem mellékes ha van egy jó csapattársad ( itt is megköszönöm a jó játékod és hogy sikerült nyernünk.) ;) :cheer:

Elnézést hogy a csata elején egy kicsit morcos voltam de négy csatát buktam zsinórban előtte... :)
Ezt pont a közös csatánk előtt :

És hogy mekkora zöldségek közt voltam elárulja a köv kép :
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Justice, llw99, KaptGabeN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32300 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók

PzPuma írta: Na meg az sem mellékes ha van egy jó csapattársad ( itt is megköszönöm a jó játékod és hogy sikerült nyernünk.) ;) :cheer:


Elnézést hogy a csata elején egy kicsit morcos voltam de négy csatát buktam zsinórban előtte... :)
Ezt pont a közös csatánk előtt :

És hogy mekkora zöldségek közt voltam elárulja a köv kép :


Köszi, hatalmasat mentünk. Azt hiszem egy sima bukó lett volna, ha nem dolgozunk össze.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.282 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.