Német csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja #32304 Írta: Tromcika
Tromcika válaszolt a következő témában: Német csatahajók

leopardusz írta: Nekem az maradt meg róla h BBre nem elég erős az ágyuja.

Bismarck. Mennyi a vele elérhető legnagyobb másodlagos lőtáv? 10.6?
De talán kicsit szór, nem lenne mégis jobb rá a második slotra a szóráscsökkentő? :unsure: mik a vélemények?


Játszottam a szóráscsökkentővel és nélküle is sok meccset. Csak nagyon nagy távon volt értelme, amikor spot repülő ment. Amúgy írtam, és nem volt érezhető. Lehet azért mert folyton bementem 15km környékére pofozkodni.. :whistle:
A másodlagossal viszont elég sok hajót bedaráltam. Nemigen kellett félnem, hogy közel jönnek. 10,5km-t mutatott a térkép, amikor elindultak. Szerencsére hamar lángra kaptak. :P
Igen torpedóval sokat szívtam énis. Nekem megoldotta a kapitányi skill (+25% torpedó észlelés) és az utolsó slotba a látótávnövelő.
A végére egészen megkedveltem, de megérte a csere a nagytesóra. Sokkal durvább a közeli pofonokban.. B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32307 Írta: solinari
solinari válaszolt a következő témában: Német csatahajók

vcsaba1968 írta:

solinari írta:

vcsaba1968 írta:

PzPuma írta:

Dewri írta:

leopardusz írta: A Bismarcknál az 5ös szlottra mit érdemes tenni, a szonárt v az álcamodult? ;)


Csatahajóra? Ez kérdés? Alap a szonár, mert minden létező vízijárműnek van már 20 torpedója, még a kikötőkben pecázó 2 személyes csónakoknak is, szóval nem árt előbb észrevenni a veszélyt. Álcát csatahajóra fölösleges rakni szerintem, úgyis 200 km-ről látszik, álcával meg 150, tökmindegy...

Ez így általánosítva véleményem szerint ne helytálló. (lsd pl Iowa)
De a kérdésnél maradva nálam álca van fent a Bismarckon.(de a Amagin is, a megtartott hajóknál)

Nálam is álca van mindkettön.20Sec pont eltünik mielött becélozhatnak.


Miért álca ezt magyarázzátok már el.

Mert a célbefogási rendszer szerintem a spotolt hajokra és torpedokra vonatkozik. Az NC-n kiprobáltam remek hogy 30+km-röl látod a hajokat de ugye löni rájuk nem tudsz. A torpedok meg ugyan ugy a semmiböl tüntek elö mint eddig.


Mindháromra vonatkozik, ad spot range-t hajókra és torpedókra, és "assured aquisition"-re is.

A torpedóknál nagyon nem mindegy hogy 1,5 vagy 2 km-ről veszed észre őket. Szerintem.
A BB-knek alapból jóval 10-15+km a láthatóságuk, oké leviszed 10+-ra. Ez eddig oké. Ellövöd magad. Kaliberfüggően ez felugrik igen magas értékre. Ezen nem segít a felszerelés túl sokat. 20 másodpercig világít a hajó mint a karácsonyfa. Leesik a spot és kezdődik elölről.

Szerintem hasznosabb a másik felszerelés már csak a torpedó észlelés miatt is.

Inkább DD-re való cucc az. Szerintem.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja solinari által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32308 Írta: KaptGabeN
KaptGabeN válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Bismarcknál szerintem is érdemesebb a másodlagosra gyúrni (10,8) és a torpedó észlelésre. A többit megoldod szögeléssel meg igyekszel jól pozicionálni.
Amúgy a hajó nagy problémája sztem a szórása. Nem annyira pontos mint a Gneise sztem.
Amikor meglett szabályosan újra kellett tanulni lőni mert az első 5-6 meccsen 35k sebzés fölé nem tudtam menni. Próbáltam a szórás csökkentőt is de sokat nem tesz hozzá így nem érdemes felrakni.
Igazán jó sebzése 14-15km-en belül van, inkább bunyós fajta.
Én kapitánynál felraktam a fejlesztett légvédelmet is ami a "B" testel már durva lesz ( 70pont körül ).
Múltkor 16 repülőt lőtt le az "A" testel is. A Shokaku 3x próbált elsüllyeszteni teljes rajjal és a hajó túlélte igaz csak 4k Hp-val de azon még tudtam tölteni viszont neki már nem maradt torpedósa:)
Egy szörny!
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32310 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Tegnap volt Bismarckkal egymás után vagy 6-7 bukó csatám... :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32315 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Még a végén kikötőben marad:)




A beszélgetéshez kapcsolódva,én minden csatahajón a másodlagosokra gyúrok.Lövéskor tényleg akkora a büntetés,hogy a szomszéd csatában is látnak:) Montanával legalább is az egész térképet lefedi,gondolom a németeknél is hasonló a helyzet.Olyan szituáció meg nem nagyon fordul elő,hogy 13kmre hirtelen feltűnök a semmiből egy csatahajóval,mint valami romboló.A legnagyobb ellenséget a dd-t meg főleg nem lepi meg így az ember:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32325 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Azt írta valaki feljebb, hogy a Konignek nem elég jó az AP lőszere BB-k ellen ... :lol:

Egy kis cáfolat:


Csak AP használtam, a gyújtást a másodlagosok okozták.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.283 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.