Német csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja #32342 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Ma az okos csapatom egyedül hagyott 2 Nagatoval meg egy Bayernnel szemben, mikor kijöttem egy sziget mögül 6-8 km-re voltak tőlem (én Gneisevel). Bayernt kiszedtem torpedóval, a két Nagato elég rendesen lőtt, de állta a sarat. Összesen 110e sebzést osztottam ki ennek a 3 jómadárnak mire legyűrtek. Az a szerencséje a hajónak, hogy a 3 torony használatát nem kell erőltetni, ha csak az első kettőt használom, akkor is partiban vagyok, ráadásul elég vékonyka hajó, 6-7km-ről a Nagatók salvói elmentek körülöttem vagy pattantak, míg én az elülső 4 csővel szépen oldalba nyestem őket.

Viszont másnak is gyakori vele a torony sérülése vagy elvesztése? Ennyire még egy hajómnál se tapasztaltam ezt a fajta sérülékenységet, szinte minden meccsen ellövik valamelyik tornyot (általában nem véglegesre), volt, hogy a 3-ból kettőt is, úgy viszont nem nagy móka.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32359 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók



Ilyen egy jó csata. Mondjuk az ötödiket lelopták előlem (egy Aoba lett volna). Ment előre, mint egy tank. Úgy a meccs felénél egyszerre ellőtték mindkét első két tornyomat (nem véglegesre), de megállíthatatlan volt a kicsike. Még sosem lőttem ki másodlagossal egy csatában két hajót (Egy König és egy Fuso volt a két kevésbé szerencsés)

A csapat: 4 bázisból 3 volt az ellen kezén, a 4.-et is már foglalták és a meccs felénél kb. +3 hajóval voltak jelen, úgyhogy az enyémeim lemmingeztek végig, de a szerencse velünk (velem) volt.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32360 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Határozottan jobb élmény tophajóként játszani, mint ha +2t lenne :silly: Ritka az ilyen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32361 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Köszi, de elég kevés a meccsem vele, így még változhat a dolog :D Habár yamatoval volt az, hogy 100k volt az átlagom, lement 94k-ra, most meg megint 100k.


Hm. Gyakori nekem nem volt, jézusom 143 másodlagos? Ha én vezettem volna azt a hajót, jó, ha nem szednek ki 5 perc utána csatából, mert akkora fókuszt kapok XD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32362 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Grievous írta: Köszi, de elég kevés a meccsem vele, így még változhat a dolog :D Habár yamatoval volt az, hogy 100k volt az átlagom, lement 94k-ra, most meg megint 100k.


Hm. Gyakori nekem nem volt, jézusom 143 másodlagos? Ha én vezettem volna azt a hajót, jó, ha nem szednek ki 5 perc utána csatából, mert akkora fókuszt kapok XD


Azt hiszem eddig 182 volt a legtöbb másodlagossal, igaz még mindig az A test van fenn és nem a kevesebb lövegű B. Kicsit tartottam tőle, hogy a kezeim között citadellamágnes lesz a hajó, de meglepően kevés nagy találatot kapok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32372 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nekem a Gneisenau az eddigi egyetlen ladik ahol a testet húztam elsőnek. Ennek az az oka, hogy
1. többnyire hordozók is vannak a csatában, és a faltörő kos taktikám miatt szeretnek rám mászni
2. Mivel a kapitány skilljei sárgák voltak alap lőtávval is brutális volt a szórás
3. ha feléjük fordulok nagyon nem izgat a +3 csomó

Az első 10-15 meccsen úgy akartam használni mint egy BB-t vagy mint egy cirkálót. Volt vagy brutális 26k átlag sebzésem. Mióta szemezgetem az ellent, majd ha lehetőség van akkor ráfordulok azt adj neki, azóta ez a háromszorosa lett :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.254 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.