Szégyelem magam

Több
8 éve 3 hónapja #12619 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

Sith7 írta: Ilyen nem egyszer volt nekem is, hogy mielőtt felvillant volna a jelzés, hogy lőnek rám, már elkezdtem kanyarodni, amire odaértek a lövedékek, szinte csak a hajó segge volt irányban ... pl. egyszer mind a 12 lövedék egy Fuso - tól betalált ... na mondom malaca van, 30 mp múlva ugyanez, csak akkor a másik irányba próbáltam fordulni ... aztán ez a sorozat ki is lőtt, a végén 8 kill-je volt a srácnak.


szerk.:
A kanyarodó lövedékre ment volna a válasz B)


Ezért kell azonnal sebességet csökkenteni és belefordulni a lövésbe.. Hajótól függően ha elfordulsz, pont ott leszel ahova céloztak (ha jól céloztak) csak kisebb felületet mutatsz magadból. Ha jó a szórás bekaphatsz pár találatot..
"Sajnos" sokan eleve rosszul céloznak és a te manővereid miatt talál el.. Mármint ha simán mész tovább mögéd esett volna az összes..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12627 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

Doktoruur írta: ...
A lövés hamarabb is van, mint a villanás. Ahhoz, hogy villanjon a lámpád, lőnie kell....


Üdv!

Ezzel kapcsolatban azt vettem észre, hogy a lámpa nekem előbb villan, mint sem én látnám, hogy az illető lő.
Érthetőbben: Nálam villan a lámpa, és csak ez után, kb 1 mp-el látom, hogy lő.
Ez valószínűleg az információkésésből ered.
Talán a lövés több infót hordoz mint a lámpa felkapcsolása... :dry: :huh:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12640 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Folyamatábra:

Befut a lövésről az információ a szerverről a gépedre - egyik ágon megkeresi a kliensed a lámpa villanási animációt és ennyi - másik ágon megkeresi, hogy lövés volt, milyen lövés? - Fő ágyú, milyen hajó? - valami nagy, böszme, Hány ágyú volt? - mondjuk kilenc. Remek. Ekkor a kliens program feltúrja a faszául töredékes merevlemezt (jobb esetben SSD-t), összeválogatja a 235 db file-t, ami kell ahhoz, hogy a megfelelő helyen és módon leanimálja a lövés effektjét (villanás, füst, esetleg hanghatás, csapó, cigi, kávé, stb.). Szerintem ezért látszik késve a lövés effekt. :evil:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Lajler

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12646 Írta: Gizmo
Gizmo válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Azért meredjünk annyiban, hogy amikor a paraszt, BB-vel, 15km-ről elküld egy salvot rád, és te a cirkálóddal akkor elfordulsz, még a ~ 230m-es BB üteg szórással sem szabad, hogy max 3 találatot bekapj!
Most figyuztam meg éppen. Az eredeti irányomat 90 fokkal elfordítva haladtam a tüzelő BB-től a Yorck-al és kb 250m tettem meg! Akkor hol a facba van ez a BB üteg szórásában, és igen baccottul telibe talál a majom!;) És persze van aki meg nem, hanem oda szórja a magvait ahova célzott!
Szóval nem kell itt a rizsa.... :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12647 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Szerintem akkor jelez, ha betöltött, feléd fordított csövek vannak 10km-en túl.. Mert akkor is jelez, ha egyébként nem te vagy a cél de a közeledben lévőt lövik. És valóban, ha villan a lámpa van még idő megnézni a torkolattüzeket :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12649 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

Gizmo írta: Azért meredjünk annyiban, hogy amikor a paraszt, BB-vel, 15km-ről elküld egy salvot rád, és te a cirkálóddal akkor elfordulsz, még a ~ 230m-es BB üteg szórással sem szabad, hogy max 3 találatot bekapj!
Most figyuztam meg éppen. Az eredeti irányomat 90 fokkal elfordítva haladtam a tüzelő BB-től a Yorck-al és kb 250m tettem meg! Akkor hol a facba van ez a BB üteg szórásában, és igen baccottul telibe talál a majom!;) És persze van aki meg nem, hanem oda szórja a magvait ahova célzott!
Szóval nem kell itt a rizsa.... :whistle:


Egyrészt ívesen fordulsz, sodródva. Másrészt bőven lehet látni, hogy fordulni fogsz.
Ha látom, hogy fordul egy cirkáló odateszem a célkeresztet a nózia alá 5 fokos (?) rátartással és mire odaérnek a skulók már szépen mutatja az oldalát.. 10ből 8szor be is jön.. A sebességet meg belehet lőni a minimap és a füst segítségével..
De miattam hőkövetővel is lőhettek rád én továbbra sem hiszek az ilyenekben :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.234 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.