Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35698 Írta: Phaser
Phaser válaszolt a következő témában: Kérdés
Vagy mondjuk konténer nyitásnál nem a "szerencsekonténert" kellene erőltetni mint sokan teszik. Én mindig fogyóeszközös konténert nyitok, szóval van bőven prémium fogyóeszköz a raktáron. Egy ilyen konténer ugye 3 fajtából 3 db cuccot ad amit ha meg kellene vennem akkor 202 500 ezüstbe kerülne. És naponta nyithatok hármat. Ezzel elég sokat lehet spórolni. (Bár persze van hogy csak kétféle van benne és még valami más, de akkor is) Ráadásul amire nincs szükségem (nekem pl nem kell engine boost meg AA fire) azt el is tudom már adni, az is plusz pénz.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Phaser által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Justice, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35701 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Kérdés

sgt_dog írta: Amióta elsírtam magam mentem kb 10 csatát,ua. a helyzet...kiváncsiságból elkezdtem "random " nézegetni rank6--8a elért játékosok statját...jó pár akad akik nem értem mitkeresnek ott. Jópersze milyen mintavételezés ez meg ja,de 48% winrattel elég vicces hajóátlagokkal rank6ban,úgy hogy van olyan szezonja amit elvitt rank1ig...biztos tele van taktikai érzékkel,meg ilyenekkel...milyen rng,mm akármi kell,hogy ilyen szerencséje legyen? mert ez nem tudásból jut oda,hanem kibaszott nagy szerencsével...és nem 100ból 1 ilyen...


Hali, ehhez csak annyit fűznél hozzá hogy az én statom is kurva szar, 48% körüli a winratem. De van mögöttem majdnem 4k csata, amiből a legtöbb loose a hétvégi pancserekkel való küzdés során jött össze. Sosem fogom 55% fölé vinni a statom, mert ahhoz 1000 nyertes csata kellene 0 vesztéssel (körülbelül, nem számoltam pontosan). Rank 9 volt a legjobb eredményem eddig, de folyamatosan megyek felfele. (párszor azért vissza is). Valószínű, hogy ha resetelnék a statokat, sokkal másképp nézne ki ezután az állás. Nekem is minimum tartott 1 évig kitapasztalni a játékot + az új Tiereket ha megszerzed, ott is sok vesztes csata lesz, mire kiismered. Szóval a winrate stat szerintem nem jelent semmit.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35702 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Kérdés

solinari írta:

VoiceOfTheVoiceless írta: Én meguntam azt, hogy állandóan smoke-ból ölnek meg, mert valamiért az én csapattársaim magukon kívül csesznek mást felsmokeolni. Feltettem a prémium spotter plane-t a nagato-ra és kisnipeolom a kis genyókat a smoke-ból. Lőjenek csak! :D


A füstben a prémium spotter sem fogja észrevenni őket.


Nem észrevenni kell, hanem spotterrel magasról látod, merről lő. Látszik a lövedék kiindulási pontja. Aztán csak oda kell tolni egy salvot :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35706 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Kérdés
"Hali, ehhez csak annyit fűznél hozzá hogy az én statom is kurva szar, 48% körüli a winratem. De van mögöttem majdnem 4k csata, amiből a legtöbb loose a hétvégi pancserekkel való küzdés során jött össze. Sosem fogom 55% fölé vinni a statom, mert ahhoz 1000 nyertes csata kellene 0 vesztéssel (körülbelül, nem számoltam pontosan). Rank 9 volt a legjobb eredményem eddig, de folyamatosan megyek felfele. (párszor azért vissza is). Valószínű, hogy ha resetelnék a statokat, sokkal másképp nézne ki ezután az állás. Nekem is minimum tartott 1 évig kitapasztalni a játékot + az új Tiereket ha megszerzed, ott is sok vesztes csata lesz, mire kiismered. Szóval a winrate stat szerintem nem jelent semmit."

Nem csak a winrate-et néztem,hanem hogy mit produkál a hajóival,és javarészt piroskás hajók voltak ott...3k körüli csataszámmal.nincs is ezzel baj,csak ha a szezon vége felé már tényleg számít a tudás,akkor csak baromi mákja volt ,hogy elment r1-ig.Félreértés ne essék,nem sajnálom tőle,meg senkitől sem,csak érdekes.Statot csak a saját farkam méregetésére figyelem,ott azé számokban is látszik mit csinál jól,rosszul az ember.Ha szar akkor ,próbálok rájönni a miértre,ami vagy sikerül,vagy nem:)

A tudásról meg ennyi :65 csata kellett,hogy r10-ről 9-re lépjek....ma meg..

tegnap óta megtanultam játszani....ja nem ,ugyan azt csináltam,mint tegnap,ugyan az a balfax vagyok ,és mégis:).....gondolom ezek után jön megint egy 50-60 csata amikor megint nem fogom tudni hol van a hajó eleje..csak úgy random:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35707 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

HardcorePunk írta: Szóval a winrate stat szerintem nem jelent semmit.


az átlagos WR stat, valóban nem. és tudomásom szerint itt nincs recent, azaz utolsó 100-200-1000 csata stat.

olyant szoktam nézni, hogy a mostanában vásárolt /játszott hajóimmal milyen eredményeim vannak, és az jelent valamit.

mert alapvetően azért én is fogom ám mindenkire, mármint magamon kívul :D de mióta nincs döntetlen, azóta 50% WR annak van, aki nem káros a csapatra, és nem is csináll különösebb hasznot.
ha nincs komoly szerepe egy csatában se plusz, se minusz, akkor 50%, rá van bízva a többiekre :) ha pozitív a létezése, akkor 1000 csatábol 10-50-100 csatát ő nyer a körülményektől függetlenul, 51-55-60 win rattel, ha meg negatív, ha káros a csapat szempontjából, akkor mínuszos. wotban is igy számoltam, szerintem az alapelv matematikailag rendben van, csak nyilván nem 15 csatát kell nézni, hanem minimum 1000-t. és azokat a hajókat, amikkel minimum 100 meccse van az embernek, ott már a stock hajózás hatásai eltörpülnek...

aki tud 60%-t szólóban, az minimum unikum, ezek tudnak szakaszban nemritkán 70%-t is... az meg elég ütős szerintem, hogy bemennek 3-n, és tökmindegy mit bohóckodik harcol/nem harcol a másik 21 játékos, jöhet ellenük bármi, 100 meccsbol ha 70 megvan, az komoly dolog...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35709 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Kérdés
Sokat játszom dd-vel, de azért a WG helyében elgondolkodnék egy komolyabb nerfen, de legalábbis torpedó limitálásán mindenképpen. Sokan azt hiszik,hogy csak menni kell vele spot távolságon kívül és eregetni mindenfelé a torpedókat ész nélkül, aztán vagy lesz valami vagy nem. Ez most csak kikívánkozott belőlem miután a saját füstömben a saját csapattársam torpedózott telibe a hátam mögül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.282 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.