Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
7 éve 2 hónapja #35726 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Kérdés

Kzoli írta: Tökéletesen igazad van! A szakasz létszám nem véletlen azért ennyi mert három fő nincs döntő hatással a győzelemre! Én nem tartom magam különösebben nagy játékosnak, de azért valami talán már van mögöttem, az összesített Win rate nem jelent semmit az ég világon semmit csak esetleg a szerencsét aki hajót fejleszt annak nem lesz jó win statja. Nekem pl 47 egész valamennyi, de az Atago a nagy kedvenc az simán 50 felett van. Valamint az összes kedvenc hajóm. Azonban amig meglett az öt darab tízeshajó sok olyan járgány volt ami nagyon nem állt kézre.


Na itt meglepődtem,mert nekem 48,2% győzelmi arányom van (lassan útban a 49 felé...remélem), és Zoli te jóval jobb játékos vagy nálam,igaz csak 1 nap játszottunk együtt,de bőven meggyőződtem erről. Érdekes...akkor ez a winrate... :unsure:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35727 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés

ladanyi írta: A probléma, hogy engem nem érdekel ez...


Ez nem probléma.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35729 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés
KZolit délelőttönként el tudod csípni, llw99, s ha Atagoval jön Hawaii van... még hogy a szakasz nem tudja lehozni... dehogynem tudja lehozni, hányszor lehoztuk már... csak éppen nincs az megírva sehol, hogy mindig/biztosan ésatöbbi le lehet/le tudjuk hozni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35731 Írta: Imre777
Imre777 válaszolt a következő témában: Kérdés

ladanyi írta: A probléma, hogy engem nem érdekel ez a vád. Egyértelműen vesztes csatát meg nevetséges leosztásúakat nem játszom végig azért, hogy tisztességesnek nevezzenek. Egész egyszerűen nem pocsékolom bele az időmet.
vonKurz nem vagyok aktív játékos de nem is idegeskedem túlzottan. A report gombbal nem részletezem mennyit érsz el, de ha ez nyugalommal tölt el nyomogasd csak. Az én stílusom nyilván néhány fant kiakaszt de mint mondtam én nem idegeskedem.


Nincs vesztes leosztású csata, szerintem ezt te is tudod, csak ha már kimondtad egyszer akkor muszáj hajtogatni. A "te stilusod" szerintem mindenkit kiakaszt nem csak néhány fant és pont hogy te idegeskedsz annyira, nem bírod a feszültséget, nem tudsz stressz alatt teljesíteni, hogy inkább kilépsz. Remélem soha nem kerülök veled egy csapatba, olyan meccsen amikor többszörös hajóhátrányból fordítunk, meg amúgy sem. Pedig pont ezekért a meccsekért érdemes játszani, de te ezt úgysem tudhatod.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, vonKurz, Szete58, leopardusz, DragonZ, Jaszon, Nik0nosz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35733 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Kérdés

Szete58 írta: KZolit délelőttönként el tudod csípni, llw99, s ha Atagoval jön Hawaii van... még hogy a szakasz nem tudja lehozni... dehogynem tudja lehozni, hányszor lehoztuk már... csak éppen nincs az megírva sehol, hogy mindig/biztosan ésatöbbi le lehet/le tudjuk hozni.


Köszi Szete bátyó,tudom,hogy csak délelőtt tudom Zoli-t a játékban találni,de sajnos én hétközben csak este vagyok bent a játékban. Amikor Zolival volt szerencsém szakaszozni,akkor szabin voltam,igy sikerült.
Akkor talán mindketten Fuso-val nyomtuk,de élmény volt...na jó nem sztárolom Zolit, csak meglepett a "winrate-je"...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35737 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Kérdés
hát Hipper megértem a dühödet főleg hogy az az omni srác flamuu volt. de a leosztást nézve az a 2 fiji meg 1 flint nálatok nem egyenliti ki egymást??????? :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.327 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.