Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
7 éve 2 hónapja #35738 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés

Roland írta: hát Hipper megértem a dühödet főleg hogy az az omni srác flamuu volt. de a leosztást nézve az a 2 fiji meg 1 flint nálatok nem egyenliti ki egymást??????? :whistle:


Sajnos nem. Ez a 3 Belfast vs. 3 random cirkalo leosztas igen gyakori es az MM atlag esetben igy el is dontotte a meccset. Mar 2 db Belfast permanens fust+radar komboja ellen tehetetlen az ellenfel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35740 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés
szerintem sincs eleve vesztes csata. ugyan ez random, de:
tegnap Iowával mentem, kicsit örültem is, hogy végre top tierbe rakott, 7-8-9-es hajók.
erre az első pár percben kiderül, hogy van két botunk, ráadásul egy Scharnhorst és egy Tirpitz. semmit se csináltak.
az ellenség sem volt béna, beálltak félkörben és akik az előttük lévő szorosan átment, egyszerűen kivégezték. túl nagyot kellett volna kerülni és úgy gondoltam, egy Bismarck-al csak megúszom, hogy átmegyek. egy Tirpitz-et lehúztam magammal, de nem mentem át. a Bismarck sem.
ezek után 2 Roon, egy Belfast megnyerte nekünk a meccset. nem tudom, hogy csinálták, de iszonyú jól dolgoztak. szégyelltem is magam mint Iowa tulaj.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • darkstar70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #35741 Írta: darkstar70
darkstar70 válaszolt a következő témában: Kérdés
Talán egy olyan középszerű játékosnak mint én nem igazán kéne ebbe beleszólnia, de most szeretnék BigaCnek igazat adni. Én sem hiszem, hogy előre meg lenne írva minden. A WG lehet, hogy sokmindent ki tud számolni, de az emberi természetet, tudást, kreativitást és helyzetfelismerést nem. Az ember nem egy szkript, ami mindíg ugyan azt csinálja. Az ember kiszámíthatatlan és szeszélyes. Jobb esetben tanulunk a hibáinkból. Végül is csak azt szerettem volna mondani, hogy soha nem szabad feladni egy csatát sem. Sosem lehet tudni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35742 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Kérdés
Szerintem ma délutánra azt írta WG, hogy JÓL MEGSZOPAT. Az össze puhafaszú senkiházit megkaptam délután, 9 ről majdnem 12 ig zsinórban buktam... Sorba kaptam a smoke citadellákat. Haírok nekik hogy vége a premiumnak, talán feljutok rank 5 re?...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35743 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Kérdés

Roland írta: hát Hipper megértem a dühödet főleg hogy az az omni srác flamuu volt. de a leosztást nézve az a 2 fiji meg 1 flint nálatok nem egyenliti ki egymást??????? :whistle:


Az nem Flamu volt, őt már egy hete nem láttam régen rank1 szerintem, hanem van egy Flamberg nevű OMNI-s is.

2 fiji meg 1 flint = 0 radar, 0 HE, 3 smoke, 3 AP
3 belfast = 3 radar, 3 HE, 3 SMOKE, 3 AP

HA 4 fiji 2 flint lenne nálunk az se lenne egyenlő.

Mydgard írta:
Sajnos nem. Ez a 3 Belfast vs. 3 random cirkalo leosztas igen gyakori es az MM atlag esetben igy el is dontotte a meccset. Mar 2 db Belfast permanens fust+radar komboja ellen tehetetlen az ellenfel.


HA legalább a flint helyett Atlanta lett volna akkor lett volna egy picit jobb mert akkor legalább 1 radarunk lett volna :)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Hipper23 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35744 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Kérdés

Hipper23 írta:

Roland írta: hát Hipper megértem a dühödet főleg hogy az az omni srác flamuu volt. de a leosztást nézve az a 2 fiji meg 1 flint nálatok nem egyenliti ki egymást??????? :whistle:


Az nem Flamu volt, őt már egy hete nem láttam régen rank1 szerintem, hanem van egy Flamberg nevű OMNI-s is.

2 fiji meg 1 flint = 0 radar, 0 HE, 3 smoke, 3 AP
3 belfast = 3 radar, 3 HE, 3 SMOKE, 3 AP

HA 4 fiji 2 flint lenne nálunk az se lenne egyenlő.

Mydgard írta:
Sajnos nem. Ez a 3 Belfast vs. 3 random cirkalo leosztas igen gyakori es az MM atlag esetben igy el is dontotte a meccset. Mar 2 db Belfast permanens fust+radar komboja ellen tehetetlen az ellenfel.


HA legalább a flint helyett Atlanta lett volna akkor lett volna egy picit jobb mert akkor legalább 1 radarunk lett volna :)


Nem tudom,hogy az Atlanta bűn rossz e vagy csak a játékosok akik vele játszanak, de ha van egy a csapatomban, akkor tuti bukó. Benn állnak sziget mögött, radarozgat, de semmi egyebet nem csinál. Az ellenfélnél jobban szeretem, mert elég érzékeny a torpedóimra :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.298 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.