Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
7 éve 2 hónapja #35745 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

Hipper23 írta: Korrekt MM... ááá biztos nincs direkt szívatás WGnél tuti nem... elmennek a jó k. a. -ba


Belfaston tudomásom szerint nincs sonar, ha most lett volna 2 japán rombi, akkor meg az a szívás...
persze nem volt :)
egyébként valszinu hagyom a rankedet, mivel mindenki ezt tolja, nincs hetes, a Gneivel mostanaban randomban mindig top tier vagyok brutalis eredmennyel :D

na, szoval azert fogom hagyni, mert ami érdemben szemét dolog a WG részéről, hogy most, amikor tényleg csatadöntő tényező a rengeteg angol/ radar, nincs egyetlen normál hajó sem, aki tud radart használni. kizárolag prem hajok tudnak radarozni...
Atlanta/Indianapolis/Belfast, van még ?

Wotban nagyon helyesen figyeltek rá, hogy a prem tank sosem tudta ugyanazt, mint a normal társa, viszont lehetett pénzt keresni vele...

itt nincs ilyen, az Atago harcban jobb mint a Mogami+ az Atagoban jobb a kapitany, mindig a legjobb ugye, és még pénzt is keres...

a Belfast jobb a Fijinél, szívesen lecserélném a torpedomat a radarra... Bismarck se erősebb a Tirpitznél, nem feltétlen gyengébb, de nem is erősebb, semmivel sem....

nagy hiba ez, érdemi hiba... pláne tier7-n, a tier8-s hajók sokkal jobban ki vannak egyensúlyozva szerintem... egyszerűen jobb játszani velük...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35746 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Kérdés

vonKurz írta:
Belfaston tudomásom szerint nincs sonar, ha most lett volna 2 japán rombi, akkor meg az a szívás...
persze nem volt :)


Sonar? miért a radar nem elég? vagy az nem fogja a japán DD-ket... Egyébként, ha megnézed még igen kaptak egy Shirát is mi még azt sem... nehogy legalább 16 torpedot szórjunk a füstre hátha kimákoljuk valamelyik belfastot.

De mondom nem az idegesít, h oké ez bukó csata, hanem az, hogy az előző szezonban az MM úgy működött (még agyon is reklámozták milyen faszán megoldották), hogy azonos típusú hajókat osztotta kettővel és egyet az egyik csapatba dobta egyet a másikba. És már akkor abból hiszti volt ha 1 Chapayev volt csak és az egyik csapatnak volt radarja a másiknak nem.

Nos most a WG eljutott oda a visszafejlődében, hogy az egyik csapatnak 3 radart rak be a másiknak egyet sem... és megtriplázta a füstölők számát. Na ez az ami nagyon szúrja a szemem és bocsánat, de érzek egy kis tudatosságot benne... ösztönözni a belfastal nem rendelkezőket a vásárlásra... hát kösz de nem.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35747 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Kérdés
hát ezért én nem fogok pénzt fektetni a belfastra vagy atlantára mert inkább hagyom mint tettem is az egész ranked bulit a fenébe :blush:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35749 Írta: Imre777
Imre777 válaszolt a következő témában: Kérdés

Roland írta: hát ezért én nem fogok pénzt fektetni a belfastra vagy atlantára mert inkább hagyom mint tettem is az egész ranked bulit a fenébe :blush:


Hát azért megpróbáltad a rankedet, csak nem sikerült annyira jól. (ha te vagy wows-numbers.com/player/535080666,Roland_HUN_1/ )
Lehet rankedezni a nem fizetős hajókkal is, csak egy Myoko, Pensacola vagy Shchors teljesen más játékstílust követel meg, ami nem feltétlenül hátrány.
Ha esetleg nem láttál még ilyet, javaslom ezt nézd meg : wowreplays.com/Replay/30331-Riku_dono-Pensacola-Warriors_Path

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35750 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Kérdés

ladanyi írta: vonKurz nem vagyok aktív játékos de nem is idegeskedem túlzottan..


Ez a mi nagy szerencsénk.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, vonKurz, Szete58, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35751 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

Imre777 írta:

Roland írta: hát ezért én nem fogok pénzt fektetni a belfastra vagy atlantára mert inkább hagyom mint tettem is az egész ranked bulit a fenébe :blush:


Hát azért megpróbáltad a rankedet, csak nem sikerült annyira jól. (ha te vagy wows-numbers.com/player/535080666,Roland_HUN_1/ )
Lehet rankedezni a nem fizetős hajókkal is, csak egy Myoko, Pensacola vagy Shchors teljesen más játékstílust követel meg, ami nem feltétlenül hátrány.
Ha esetleg nem láttál még ilyet, javaslom ezt nézd meg : wowreplays.com/Replay/30331-Riku_dono-Pensacola-Warriors_Path


én erőltettem a Myokot/Dragon, volt is szép eredmény vele, de rank 12-n bármivel csinállok szép eredményt, 10 alatt viszont a csaták 90%-ban ülnek a ködben... nem is nagyon van más hajó, 1-2 Gneise/Scharnhorst, 2-3 Fiji/Belfast, a tobbi meg rombolo... egy ilyen meccsen sutheti a Pensacole a 12,6km spot távját...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.294 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.