Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 2 hónapja #36221 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Biztos lehetsz benne h már rég szóba került az a wgnél is, ha még nem vezették be, valszeg oka van...
Amugy meg, ha még kérdésed van, miért kérted a wotinfós accod törlését?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36224 Írta: marcus
marcus válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Biztos lehetsz benne h már rég szóba került az a wgnél is, ha még nem vezették be, valszeg oka van...
Amugy meg, ha még kérdésed van, miért kérted a wotinfós accod törlését?

Szia!
Az az oka,mert nem lehet kérdezni.Arra az oldalra csak azok mehetnek fel akik elég műveltek meg extrém okosok,akiknek diplomájuk van,mert ha már valamit nem tudsz akkor,hülye,meg noob vagy,mert ott tévedned nem szabad.Imádtam oda feljárni az elején,olyan volt mint egy nagyon jó közösség.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36225 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

marcus írta:

ledgeri írta: Milyen kategóriájú üzenetet akarsz küldeni a WG-nek?

Szia!
Lehet hülyeség de pl ha valakinek van valamilyen,játékkal kapcsolatos ötlete például ez a co-op csatamód meg hasonlók.Csak nem a fórumba lenne jó minden ötletet beírni,mert vannak akik nem jól reagálnának rá,mert ami nekem pl egy jó ötlet az másnak nem biztos,hogy szintén jó,de a wg-nek meg lehet tetszene.

Hát pedig formátum szinten a fórum a legjobb ilyen, mármint az olvasónak, mivel többfelöl jövő infókat tud egy helyen akár már reakciókkal is már látni...

Ha a support oldalon nincs direkt email, akkor már nem nagyon lesz más út...

(A fórum mellett szól még, hogy lehet, hogy van egy jó alapötleted, amin te agyaltál órákat, és azt hiszed 100%-os, míg jön egy idegen, árolvassa, és egyből beugrik rá valami, ami nem csak hozzáad, hanem szorozza az értékét a tiednek...)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: marcus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #36316 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok,egy kérdésem lenne,melyik éri meg jobban: a riadókészültség vagy az adrenalin lökett BB-re?Bismarck-ra lenne ;) magam részéről az utobbira tenném de nem vagyok benne biztos hogy jó ötlet-e?Tapasztaltabb kapitányok talán többet tudnak mondani róla :P Köszönöm.U.I:elég belemenős a játékstílusom :whistle:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Jaszon által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36317 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Egyik sem
Német BBre ezek a skillek kellenek ;)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36318 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Egyik sem
Német BBre ezek a skillek kellenek ;)


a Bismarck tornya ugy fordul, mint a cirkálóké. najo, mint a japán cirkálóke :) az expert marksmant én hanyagolom rajta, viszont az adrenaline rush az DPM-t ad, a csata elejétől lényegében, és minél előbbre jársz, annál többet :) az kell.

negyedik sorból kettő egyértelmű, viszont én kigazdálkodtam a Radio Locationt, nincs hármas Basic Firing Training, mert folyton rombolókal hadakozik a 7,6km-s másodlagos tüzérség, és nem kevés Shimát ért már meglepetés ebből kifolyólag :) ez utóbbiról meggyozheto vagyok mellesleg.
ja, és első sorból értelemszerűen Incoming Fire alert, a repuloknek sok értelmét nem látom...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.438 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.