Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 1 hónapja #36320 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
A radio locationnak nincs értelme feltenni, egy rettenetesen drága skill, ami amugy meg felesleges. azt jelzi ki csak, h egy ellenséges hajóhoz te vagy a legközelebb. De ezt amugy is tudod, ha a térképen körülnézel h te vagy legelöl :evil: :lol: Ha az egész bagázs 25 kmre van tőled, akkor is jelez.
A BBkre van egy csomó hasznos skil, amit fel kéne tenni, igy is le kell h mondjunk egyikmásikról, igy nem kellenek ezek az érdekes, de töltelék skillek... Másodlagosakat kell kimaxolni, Bismarcknál egyértelműen, melléje a hp segitő skillek, a gyorsabb javitás tüzoltás, a plusz egy hp töltés is akár...
A vadászrepülőkből hasznos, ha kettő van, légitámadás esetén, na meg körözéssel spotolják két oldalt is a rombolókat. Sztem nem kell egyik riasztás sem, ugyis tudom h lőnek :P
Nekem egyáltalán nem tűnik gyorsnak a toronyforgás, ráfér a marxman, s a másodlagosok célra állását is segiti. . A Basic FT ad ha jól emlékszem 10 v 20 százalék extra tűzsebességet, másodlagosnak, AAnek, az egyik leghasznosabb skill Bismarckon.
Az AdvancedFT meg a kézi kijelölés alap rajta.
Ami állitható, a gyorsabb tűzoltás, hp szempontjából hasznos BBn. A DPMes dolog esetleg...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #36323 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés
Azért nekem pl Gneisenau-nál anno látványosan megugrott az aprított ellenséges repülők száma, miután elkezdtem használni a dupla vadász kíséretet (főleg amíg még értelmes repülésidejük volt, de hát ugye azt is nerfelni kellett, nehogy már valami jó legyen azokon a nyomorult bb-ken B) )
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja chapo990 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36324 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Az adrenalin -ha jól tudom- már a 0.6.1 óta a másodlagosokat is érinti, ami Bismarknál megéri a negyed HP-s létet :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36335 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Kérdés
Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát és tanácsát,véleményét :cheer: Mivel elég rámenős a hajó stílusa azt hiszem az adrenalin löket lesz fel rakva a hajó jól bírja a strapát,de a gyorsabb töltés a lövegeknél néha jobban jött volna ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36350 Írta: bacsagabi
bacsagabi válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok!

Az lenne a gondom hogy kifejlesztettem a kapitánynál a másodlagos fegyverek hatékonyságát de most maguktól nem lőnek az ellenségre... Próbáltam x-el kijelölni a célt de arra csak AA-t ír, úgy se lőtt. Melyik gombbal kell célt kijelölni a másodlagos fegyverzetnek? Vagy nekem kell lőni is vele?
Köszi előre is a segítséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36351 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés
Ctrl+bal klikk
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bacsagabi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.357 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.