Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 9 hónapja #64715 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Lord én ezzel tavaj télen az átütés buff után szembesültem .
Szerdárol csütörtökre 15 k val csökkent a sebése .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64716 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő

[DPH] Greendevil97 írta:

Tomc írta: Na itt is egy ominózus eset...


Először amit jól csináltál: remekül használtad ki a füstöt és a sziget fedezéket, amíg a gokut lőtted. Ezt így kell. És befejezted az alacsony HP-s cirkákat, helyes.

Amit lehetett volna másképp: A goku szinte végig oldalt volt neked és AP-val kb 50-80%-al több sebzést tudtál volna neki okozni. A roon ap 15 km-en belül BB-be nagyon odabasz, ha ennyire laposan állnak.



Először is köszi szépen megint, hogy időt szakítottál a szitura.
Az eset előtte történt mikor távolodok a Kurfusttől eléggé szögben és úgy talál el egy lövedéke 12K sebezve. Mikor az orromat lőtte azzal tisztában voltam hogy olyan közelről azért adni fogja neki. A gyújtás hiányra akkor sincs magyarázat :lol:
AP vel ?? Eszembe se jutott mivel előtte egy csatában Alsace-nál full salvo tört bele még közelebbről, be is akartam azt a replayt is rakni ide.
Amugy igen jól kiadta a csata ki tudtam használni a dolgokat B)

Tessék Roon vs. 2 Alsace :woohoo:
Persze gyújtás itt is csak akkor mikor el tudja oldtani, utána szigorúan tilos. De mikor AP vel nem tudtam sebezni onnan abbol a szögből :ohmy:


Melléklet:

Fájlnév: 20200711_1...wsreplay
Fájlméret:2,142 KB

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Tomc által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64717 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha jól rémlik, akkor 3 lövedéke talált el, 3 rendes pen az kb 12 ezer a gokutól, de majd visszanézem. Ugyanakkor a roon hátulja is 27 mm, tehát azt is átüti bármilyen szögből bármilyen távból.

A gyújtás pedig teljesen RNG. Innentől kezdve, bármennyi lehet. Az, hogy mennyi a gyújtás esély, az egy olyan viszonylagos adat, mint ha a péniszed méretét a gerincoszlopod hosszával együtt adnád meg :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64718 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Persze tudom hogy RNG meg minden de hogy az én hajóm mindig ég ha HE vel lövök akárhogy használom a javítást :lol:
Na mind1 nézd meg majd a másik replayt, kaptam +1 karmat, amiért lerohantam a 2 Alsace-t :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64719 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
120k dmg, 2 foglalás, sok spot dmg mindezt Z52-el rongyos 1043 base xp-ért csak azért mert vesztettünk. Tegnapi nap volt amikor 3 percig sem voltam a csatában, first blood voltam 0 eredménnyel és 1200 fölött kaptam. Annyira nem fair, miért nem lehetne eredmény alapján osztani a base xp-t és a győzelem lenne egy szorzó.

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64721 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Amikor 3 radaros cirkálóval a hátam mögött azt hiszem, hogy könnyű dolgom lesz az egyetlen rombolóval szemben az oldalon. Ehelyett a másik Z52 kiszedte az Alaskát, és az egész csapat elhullik. Egy cirkáló sem lőtte az egyetlen rombolót akit szonároztam. Ez van ha nem támogatják az egyetlen rombolót az oldalon és nem lövik az egyetlen ellenfél rombolót sem ezen az oldalon. A radart iq szinthez kötném, súlyosan értelmi fogyatékosok kezébe nem való.
A gyönyörű felállás ahogy hagyjuk úszni mindhárom foglalópontot hogy a világ végére meneküljön mindenki:



És végül a jól megérdemelt hitvány, lófasz eredmény mindenkinek. Köszönjük, élvezetes csata volt. :sick:


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.522 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.