Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 9 hónapja #64726 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Dühöngő

Lord írta: 120k dmg, 2 foglalás, sok spot dmg mindezt Z52-el rongyos 1043 base xp-ért csak azért mert vesztettünk. Tegnapi nap volt amikor 3 percig sem voltam a csatában, first blood voltam 0 eredménnyel és 1200 fölött kaptam. Annyira nem fair, miért nem lehetne eredmény alapján osztani a base xp-t és a győzelem lenne egy szorzó.

Pedig pont így adja az XP-t: a sebzésed/spotod/foglalásod stb adja meg a baseXP-t, és a győztes oldal kap egy 50%-os baseXP szorzót (és erre jön még rá többi szorzó).
Viszont ha elérsz valami achievementet, akkor vesztesként is megkapot azt a baseXP-t, mintha nyertél volna.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Andurin77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64736 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Visszanéztem azt is, de ne csináljunk ebből rendszert, nem vagyok én videóbíró :lol:

jó ötlet volt lerohanni a két alsace-t, mivel orrból pattintod őket, csak a felépítményedet tudják sebezni.
Camó nem volt a hajón? Pedig az növeli az ellenfél szórását is...


Végül pedig, a lényeg. Itt az egyetlen hiányod a páncélzat elrendezés hiánya volt. A Roon AP-ja 4 km-re 350 mm-t képes átütni. Az alábbi képeken látható, hogy az Alsace oldalpáncélja 32 mm, alatta pedig egy további 350 mm-es övpáncél található.





Ahhoz, hogy átütsd, 382 mm vagy nagyobb beütéssel kellene rendelkeznek, ami 2500 m távból lenne csak a roon ap-nak. Viszont ha nem vízvonalra céloztál volna, a hajótest felső részét nem védi az övpáncél, ott csak sima 32 mm. A gokunál pedig azért jobb, mert neki és a hajótest felső részét vékonyabb páncél védi, a felépítmény és a hajótest találkozásánál. De szerintem menj be gyakorló csatába és tapasztald ki, hol üt be mit az AP milyen távból
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Tomc, BacsaA

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64738 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Már megint mindent körüllövök, akkora szórása van mint a ház. Közel és közép távról lövöldözök, 10-15km és 24 találatom van főágyúkkal, hihetetlen baszki. De ami talál is, elképesztő...Tessék megnézni ezeket a kurva arányokat. Odinokat meg Tallint próbáltam lőni ilyen eredménnyel:




Megjegyzem a Schors valami érthetetlen okból AP-al lőtt rám szemből de ő is 3300 körüli sebzéseket vert rám. Egy szutyok tier 7-es könnyűcirkáló AP-al szemből. Hülyének nézzük, hogy jó pár csatahajós indokolatlanul HE-el lő de egy idő után már teljesen megértem őket. Vicc kategória ez a szórás és a lövedéktalálatok aránya.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64741 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő

[DPH] Greendevil97 írta: Visszanéztem azt is, de ne csináljunk ebből rendszert, nem vagyok én videóbíró :lol:

jó ötlet volt lerohanni a két alsace-t, mivel orrból pattintod őket, csak a felépítményedet tudják sebezni.
Camó nem volt a hajón? Pedig az növeli az ellenfél szórását is...


OK köszi megint ez volt az utsó :P
De volt camo a full fehér nem tudom mi a neve mindenből +50% ot ad :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64745 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Gratulálok a csapatnak, szó szerint, mintha ott se lettek volna...


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64746 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő

Lord írta: Már megint mindent körüllövök, akkora szórása van mint a ház. Közel és közép távról lövöldözök, 10-15km és 24 találatom van főágyúkkal, hihetetlen baszki. De ami talál is, elképesztő...Tessék megnézni ezeket a kurva arányokat. Odinokat meg Tallint próbáltam lőni ilyen eredménnyel:



Nyugi én már csak tudom miről beszélsz :D Tessék Kurfust 420 as 6 találat 6 lepattanó Montanáról. Na nálam ilyenkor legalább 10K+ sebzés van és soha nem pattan le rólam full salvo.


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.509 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.