Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja #32579 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én már szokom egy ideje d csak nem akar javulni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32580 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Dühöngő
ha közelröl lösz iowa-ra az orra hegyétöl kicsivel hátrébb célozz ,,az orhegy és az elsö lövegtorony távolságainak pontosan a közepébe hajótestnek sortüzel,,ez 8km----4km müködik alatta felette már nem saját tapasztalat,ja és arra nagyon figyelj hogy te szemböl közelítsd oldalát,,böven elég a 2 elsö lövegtorony,egyépként tutira neki lehet szerintem menni bárkinek de csak szemböl azaz te orral menj

,,csak az a baj hogy távolabb közben ugyis oldalad mutatod valakinek ,de ezt egyik hajó se igazán bírja,és tuti min 1 citadella de lehet akár 3 is,, ;) De ezt ellenem ha talákozunk nem ér használni :pinch:

Hipper23 írta:

Tomc írta: az hogy lehet hogy Iowa val vagyok lövök egy másik IOWA -t megcélzom az oldalát pár km-ről voltunk egymástól, 90 fokos szögben van nekem kicsit befordítja mire odaér a lövedék ( csak pár fokot) és máris 5 lepattanó !!?? ők persze szemből citadelláznak szét !!!!


Nekem nagyon szoknom kell az IOWA-t, nagyon nem tetszik, főleg az olyanok miatt amit írsz. Szarrá citadellázzák. Múltkor bent voltam vele be voltam töltve az ellennél 21km-re egy másik IOWA, mondom odalövök inkább mint hogy ne csináljak semmit, nem vártam azt se h eltalálom erre 3 citadella... bocsánatot kértem tőle és mondtam neki h pont ezért utálom ezt a hajót. Oké... persze más játékstílus kell nagyon kell rá vigyázni stb... de én nem szeretek vigyázni a csatahajómra :D

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32588 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tegnap shirayutsuval mentem, de 5 dd tridenten, 6k sebzéssel haltam, mert semmit se tudtam megtorpedózni a sok istenverte sziget és folyamatos spot miatt.

Ma meg Bismarck: megyek, látom, hogy van egy kiev a sziget mögött, hydro aktiv volt, fordulok, ő is elindul, gondoltam rálövök, rendszer azt jelezte, hogy a szigetnyúlvány mögött átlövök, ja, 8 lövedékből egy talált. Aztán a 10 torpedóból eltalál pár, -50k hp, másodlagosaim kiszedték, csak közben egy izumo is megjött. 15k sebzéssel haltam, és nyertünk, utolsó csapaton belül, köszi -.-" Bezzeg ha én indítottam volna a torpedókkal ijn dd-vel, akkor nem találom el a forduló bb hátulját.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32614 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mai szokásos WG szivatás... :lol:


Hogy is mondta a levélben az okos Wargaming szakértő: ha rosszak a csapattársak,akkor hozd a barátaidat és szakaszban majd lehozzátok a csatát. Ebből csak az első csata nem volt szakaszozásban... :whistle:
Volt olyan csata,hogy 3-an 7 hajót szedtünk ki,de persze igy is csak vereség lett...pedig szakaszoztunk...na ilyenkor lenne kedvem megkérdezni az okos WG-s szakértőt,hogy mi is a helyzet... :angry:

De legalább meglett a Farragut... :unsure:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja llw99 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32617 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Dühöngő

reveszlaci írta: ha közelröl lösz iowa-ra az orra hegyétöl kicsivel hátrébb célozz ,,az orhegy és az elsö lövegtorony távolságainak pontosan a közepébe hajótestnek sortüzel,,ez 8km----4km müködik alatta felette már nem saját tapasztalat,ja és arra nagyon figyelj hogy te szemböl közelítsd oldalát,,böven elég a 2 elsö lövegtorony,egyépként tutira neki lehet szerintem menni bárkinek de csak szemböl azaz te orral menj


,,csak az a baj hogy távolabb közben ugyis oldalad mutatod valakinek ,de ezt egyik hajó se igazán bírja,és tuti min 1 citadella de lehet akár 3 is,, ;) De ezt ellenem ha talákozunk nem ér használni :pinch:

Hipper23 írta:

Tomc írta: az hogy lehet hogy Iowa val vagyok lövök egy másik IOWA -t megcélzom az oldalát pár km-ről voltunk egymástól, 90 fokos szögben van nekem kicsit befordítja mire odaér a lövedék ( csak pár fokot) és máris 5 lepattanó !!?? ők persze szemből citadelláznak szét !!!!


Nekem nagyon szoknom kell az IOWA-t, nagyon nem tetszik, főleg az olyanok miatt amit írsz. Szarrá citadellázzák. Múltkor bent voltam vele be voltam töltve az ellennél 21km-re egy másik IOWA, mondom odalövök inkább mint hogy ne csináljak semmit, nem vártam azt se h eltalálom erre 3 citadella... bocsánatot kértem tőle és mondtam neki h pont ezért utálom ezt a hajót. Oké... persze más játékstílus kell nagyon kell rá vigyázni stb... de én nem szeretek vigyázni a csatahajómra :D

lehet nem tetszik amit írok,de én tanácsnak szántam saját tapasztalatbol kolegának,,mert írta hogy- hogy lehet hogy ö nem trafált közelröl,az elenfél meg ígen,,legközelebb így próbálja akkor sikeresebb lessz,és én is szembefordulós vagyok,soha nem elmenekülök csatahajóval mert semmi értelme,,de annak se sok értelme van ha eszelösen bemész 3 hajó közé,persze hogy szarrá lönek,,és igenis IOWA a legjob BB anál job csak a MONTANA
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja reveszlaci által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32618 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mai mérleg: 10 vereség, 6 győzelem. Meglett a Graf Spee, de pont olyan amire számítottam, teljesen értelmetlen és haszontalan... Első csata prémiummal, saját sőeckó festésével 850 xp, 64ezer kredites bukta, 10ezer sebzéssel. Bementem botok ellen, átlag 45ezer sebzés, 600-1200 közötti xp, győzelmek, 50-55ezer kreditek... Persze prémium nélkül szart se fog érni botok ellen se...

Best of Gneise, első köröm 100ezer sebzés fölött vele!!!!!





Több jó kör is sikerült végre, de az említett napi széria miatt sajnos mind bukó lett...






Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Dewri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.477 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.