Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
6 éve 10 hónapja #40358 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Kérdés

Kzoli írta:

Sith7 írta:

Kzoli írta: Figyeljetek ide azt hogy hol van az a pont ahol már nincsen kódolva az adat ők is tudják nem hülye ott senki, igen nagy kód szükséges egy ilyen szintű játékhoz. Sok sok munka, költség, van ott developer elég.
Abban van igazuk, hogy az enyém lehetne egy assist is ezt nem tudja megkülönböztetni.
Az hogy mi miért történik egy fejlesztés során innét kívülről nem tudod megmondani, mint ahogy azt sem, hogy egy kód milyen befolyással van önmagára az egészre. Nem élünk benne nem látjuk át sem részében sem egészében.
Ne ítélkezzünk mert semmit nem tudunk. Az Egyetemi éveim alatt volt egy mondás ami örök érvényű!
Feltételezésekből következtetéseket levonni olyan hibás paradoxonhoz vezet mely olyan tényt bizonyít, amely nem csak hamisnak tűnik, hanem valóban az is.


utolsó mondatodat 3x olvastam el :blush:
de igaz ... B)


Volt még egy:
Amikor kizártuk a lehetetlen annak kell lennie az igazságnak, ami megmarad, még ha az valószínűtlen is.
Na most ehhez rakd hozzá az előzőt és elkezded érteni miért lettem anno matematikus. :)


nem tudom hozzárakni, én csak seggelni tudtam, a matekhoz/programozáshoz segghülye vagyok :blush:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40363 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
CV-nk elvolt, Kirov kilőtte, majd az automata lecsapott



Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40364 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: CV-nk elvolt, Kirov kilőtte, majd az automata lecsapott


Jó is az! (
mindenkinek ajánlott az a pár kattintás, ha már a vég közeleg)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40456 Írta: Buhus
Buhus válaszolt a következő témában: Észrevétel!
Sziasztok! Szerintetek hány csaló lehet fent? Vagy tényleg fizetnem kéne hogy tudjak játszani egy jót? Időnként csak esek kelek, kizárt dolog, hogy vérprofik vannak akik minden körülmények között!!!! eltalálnak sokszor citadellára. Undorító, az embernek a kedvét is elveszik. Vagy maga a rendszer produkálja? Csak hogy fizessek. juszt sem!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40464 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Úgy 20 százalékot saccolhatsz.... :whistle: Na de a hozzáállásod pozitiv legyen, a játékosok kb négyötöde tiszta :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40471 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: Úgy 20 százalékot saccolhatsz.... :whistle: Na de a hozzáállásod pozitiv legyen, a játékosok kb négyötöde tiszta :P


vagy 3%-t, esetleg 30-t, erős függésben attól, hogy mostanában mennyire volt jó meccsed, és milyen a vérmérsékleted :)

a citadella viszont alapvetően akkor van, ha AP-val lőnek rád, te meg keresztben álsz. random adhatja szemből is ritkán, de tanulható képesség, nincs prem acchoz kötve :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.330 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.