Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
6 éve 10 hónapja #40456 Írta: Buhus
Buhus válaszolt a következő témában: Észrevétel!
Sziasztok! Szerintetek hány csaló lehet fent? Vagy tényleg fizetnem kéne hogy tudjak játszani egy jót? Időnként csak esek kelek, kizárt dolog, hogy vérprofik vannak akik minden körülmények között!!!! eltalálnak sokszor citadellára. Undorító, az embernek a kedvét is elveszik. Vagy maga a rendszer produkálja? Csak hogy fizessek. juszt sem!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40464 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Úgy 20 százalékot saccolhatsz.... :whistle: Na de a hozzáállásod pozitiv legyen, a játékosok kb négyötöde tiszta :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40471 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: Úgy 20 százalékot saccolhatsz.... :whistle: Na de a hozzáállásod pozitiv legyen, a játékosok kb négyötöde tiszta :P


vagy 3%-t, esetleg 30-t, erős függésben attól, hogy mostanában mennyire volt jó meccsed, és milyen a vérmérsékleted :)

a citadella viszont alapvetően akkor van, ha AP-val lőnek rád, te meg keresztben álsz. random adhatja szemből is ritkán, de tanulható képesség, nincs prem acchoz kötve :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40477 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
meg a vérnyomásom illetve mennyit ittam :silly: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40479 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem annyira ritka a citkó szemből, főleg közelről nem. A homlokfalat ugyanúgy át lehet ütni, mint a hajó oldalát, annyival nehezebb csak a dolog, hogy kisebb a célpont. Viszont szemből értelemszerűen könnyebb átütni a fedélzetet (nagyobb célpont szemből, mint oldalról)
Szóval szerintem citkót ütni oldalról, és szemből is bőven lehet, ha adja az rng, inkább szögben álló hajónál nem játszik a dolog, bár érdekes módon, vannak hajók, amikkel szögelve is szép nagy maflásokat lehet benyelni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40493 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Dühöngő
ezt aláírom személyes tapasztalatból. klán társammal voltunk t10-ben én montyval szögelve álltam a yamatonak de orrból nyomott 68000 salvót. nem akartunk hinni a szemünknek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.290 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.