Csatahajókról általánosságban

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #6814 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Csatahajók
Én azt gondolom hogy a prémium hajosok miatt elcseszték a játékot mert az ididoták 60 euroért megveték a Tirpitzet aztán sirtak hogy szar ezért a többi hajon megnövelték a szorást.Lehet magyarázni a találati rendszer meg hogy hova löj de ha a Fuso sorozata a cél hajo teljes hosszán két oldalt esik le azt nehezen magyarázod el miét is, meg hogy
nem oda löttem.
u.i.Nem mindenki idiota aki Tirpitzet vet vagy prémium hajot de legyünk öszinték sokan vannak akik azt hiszik .hogy a pénzért vet hajoval megtanulnak játszani pedig dehogy.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 6 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #6815 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Csatahajók

zstorok75 írta: Először is köszönöm mindenkinek a tanácsot.

Krisztian írta:
„Reggel volt egy jó csatám NC-vel, 6-an voltunk összesen, velem egy Mogami és egy Zao, odaát egy Gearing egy Ibuki és tán egy 8-as japán cirkáló. Kicsit paráztam sima bukó, tekintve domination volt, d a Zao lerendezte a Gearinget, a másik cirkáló meg segített időben észrevenni a cirkálók torpedóit, felmostuk velük a térképet pillanatok alatt, …”

De mit csináltatok annyi vízzel? Hová öntötted? A tengerbe? :blink: :whistle:

Kedves Jacktor!
Azt írtad, hogy kizárólag AP-t használjak. Észrevételem alapján csatahajóval, HE-vel is gyönyörűen lehet citadellát lőni egy oldalát mutató cirkálónak. Bár lehet, hogy ez csak a kisebb tierben működik, később már egyáltalán. Persze hozzáteszem, hogy ha csatahajóval játszom, akkor csatahajók és cirkálók ellen én is szinte mindig AP-t használok.
Viszont én mérgezett egerekhez és gyúródeszkához, amikor csak tehetem, szinte mindig HE-t. A Miki egér azt hiszem, nem szorul magyarázatra, de a gyúródeszka úgy tudom, hogy amíg ég, nem tud repülőt indítani és fogadni. Igaz ez?
Illetve, ha jól tudom anyahajók nem rendelkeznek olyan citadellával mint a csatahajók/cirkálók, így ellenük hatásosabb a HE.
Bár nem igazán próbáltam egyszer sem gyúródeszkát AP-val tésztaszűrővé alakítani, de HE-vel elég gyorsan merülő szenet lehet készíteni belőle. :)

Köszönöm.


Tudomásom szerint egyedül a rombolóknak nincs citadellájuk. A deszkának is van csak neki még HE-vel is tudsz lőni nem csak AP-val. Viszont amíg ég nincs le vagy felszállás.. :) puha célokat azért jobb HE-vel lőni, mert az biztos sebez/kritikus/gyújt az AP meg természeténél fogva csak átmegy a testen és megint csak a delfineket hergeled vele :)
Ellenben eléggé tud idegesíteni amikor az ellen csatahajója folyamat HE-t lő az én csatahajómra. Nem sebez de legalább folyton felgyújt.
Korábban írtad a kis sebzéseket AP-val, ilyen amikor átmegy a hajón. Ha nem sebez de eltaláltad akkor meg pattant. Ezért kell két lövés között kicsit ferdén haladni, hogy te is pattints illetve kisebb a felület amit eltalálhatnak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #6816 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Csatahajók
Maradjunk annyiban hogy a Tirpitz rohadt op és a WG 1000% hogy az ilyen sírások miatt nem nerfelte a pontosságokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja #6819 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Csatahajók

Jacktor írta: Maradjunk annyiban hogy a Tirpitz rohadt op és a WG 1000% hogy az ilyen sírások miatt nem nerfelte a pontosságokat.

Ok nem nerfeltek,nevezzük kiegyensulyozásnak :) .Mindenesetre mostanság feltünöen kevés citadelt lövök csatahajoknak az elmult két napban pontosan 0-át,bizonyára rossz helyre lövök.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja #6820 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Csatahajók
Szerintem a Tirpicz-ekkel még csak most van kisebb gond, Nc-vel már annyira nem félek tőlük. Majd ha lesz több tier 9-10 csata, úgy is balanszolva lesz az MM-el WG szokás szerint, nem fognak ennyiszer top hajók lenni. Most még persze mondjuk egy 6-7-es hajóval tökre semmi sansza nincs az embernek 1-1-ben, gyors, gyorsan lő, jól fordul, kemény az oldala, torpedója is van, Hp-ja is, elég ultimate.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #6821 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Csatahajók
Üdv!

Get200! Köszönöm a választ.

Ne haragudj Jacktor, de még mindig érdekelne a véleményed.

Köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.269 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.