Csatahajókról általánosságban

  • cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja #6853 Írta: cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13
cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13 válaszolt a következő témában: Csatahajók
Ez a játék is , mint oly sok más könnyen tanulható, de nehéz az átlagosnál jobbnak lenni benne, részben az RNG-nek köszönhetően.

De nekem akkor is hiányzik egy Brace for Impact hajóskill ami csökkenti a torpedósebzést 20%-al pár másodpercre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #6930 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Csatahajók
Kedves Félistenek!

Bocsánatotokért esedezem, amiért megzavarlak gonosz elleni harcotokban, porszemnyi halandó lévén jelentéktelen tudásom eltörpül felmérhetetlen tudásotok mellett. De mivel senki másban nem lelem bizodalmam, hozzátok bátorkodom fordulni jelentéktelennek tűnő kérdésemmel. És ha ezért a mérhetetlen arcátlanságért haragotokban lesújtotok rám, hát vállalom sorsomat.

Ó mérhetetlen tudás birtoklói kérlek titeket, adjatok tanácsot. Alávaló hajóskapitányaim tudása elégtelen számomra, én pedig nem tudom milyen irányba képezzem őket. Ti milyen képességeket fejlesztetek egy csatahajó kapitánynak? És legfőképpen miért azokat.
Az én elgondolásom az, hogy minden szinten egyenlőre csak egyet, a leg szükségesebbet, hogy minél hamarabb elérje az 5. szintű képzettségeket mert minden szinthez egyre több tapasztalat kell. Így a magasabb szintű képzettségeket „olcsóbban” fogom megszerezni, mivel az alacsonyabb szinteken nem költöm el az „olcsóbb” tapasztalati pontokat. Majd mikor kifejlesztettem az 5-ösök közül minden olyat, amit szükséges, megyek vissza a 4-re, aztán 3-ra, stb. stb. (Ahogy elnéztem 5. szintü képzettségek közül, jó ha van 2 amit erre az osztályra tudok használni)
Mi a ti véleményetek erről? Ti hogyan csináljátok, és miért úgy?

Köszönöm.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #6931 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Csatahajók
Alantas halandó, ha valami tuti tippet megtudsz, majd közöld légy szives velem is, úgy megúszod villámaimat :lol:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 6 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #6933 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Csatahajók
Biztos lehet így is, de a javítás-tűzvezetés-riadó (a 2. szinten, h. lőnek rád) létszükséglet. Szerintem amit tudsz, fejleszd ki és használd, előbb-utóbb úgyis lesznek akciók aranyszerzésre, ha nem akarsz egy ingyenes játékra költeni, s akkor majd újraosztod a pontokat... addig is:

www.wows.hu/index.php/faq/item/50-kapita...tsegek-es-fejlesztes

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #6941 Írta: cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13
cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13 válaszolt a következő témában: Csatahajók
Túl összetett a kérdés ahhoz hogy tuti biztos tanácsot tudjunk adni a témával kapcsolatban.
Van aki minden hajójának új kapitányt nevel, nem rakosgatja át, ennek is megvan a maga előnye.
Van aki egy kapitányt kinéz és végig őt rakosgatja át az adott osztályon belül, folyamatosan átképzéssel. Ennek is megvan az előnye, ahogy a hátránya is.

Én igyekszem egy osztályon belül két kaptitányt nevelgetni maximum és felvátlva rakosgatom őket át, kivéve az Omaha és Cleveland hajóimnál akiket meg fogok tartani és a kapitányokat rájuk képeztem, de azok nem csatahajók :D

Csatahajónál van pár skill szerintem, ami kötelező.

1. Basic Survivability -15% javítási idő
2. Expert Marksman - gyorsabb toronyforgás
3. Superintendent +1 fogyóeszköz
4. Advanced Firing Training - nagyobb lőtávolság a másodlagos fegyverzetnek és légvédelemnek
4. Last Stand - kilött meghajtással is tudsz tovább mozogni

Nálam a két csatahajókapitányom ezeket használja és egyelőre nem csalódtam bennük.

Kipróbáltam még:
2. Fire Prevention -7% kigyulladás, de nem sokat számított, legfeljebb nem minden második sorozat gyújtott fel hanem minden 3.

Van még aki :
1. Basic Firing Training-et pakolta ki, -10% újratöltés 155mmig. És mellé használja még a 4. Advanced Firing Training - nagyobb lőtávolság a másodlagos fegvyerzetnek és légvédelemnek-et, így aprítja a közelbe merészkedő DD-ket.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 6 hónapja cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #6946 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Csatahajók
Egy olyan kérdésem lenne, hogy tier5-6 tól kezdve sok hajónál a másodlagos fegyverzet nagy része légvédelemre is használatos ( általában a 100 mm-es vagy nagyobb ágyúk). Ezekben az esetekben, ha olyan skill-t vagy felszerelést rakok rá, ami mondjuk a másodlagos fegyverzetet erősíti (nagyobb lőtáv, pontosság stb.), akkor az érvényesül, ha légvédelmi szerepkörben lő? vagy csak a vízfelszíni céloknál számít?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.301 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.