Német csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32120 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
A Bayernhez.
Távol álljon tőlem a tanácsadás, mert nem vagyok jó játékos. De elmondom az én tapasztalatomat. Ahogy itt már többen is leírták - akik jobban értenek hozzá - a Bayern nem egy távolból csúzlizgatós hajó. Lehet vele, csak nem sok haszna van. Egész nyugodtan közelebb lehet menni vele és akkor osztja a 9-13 ezres sebzéseket. A Gneisenaut is oldalba lehet szúrni vele, ha adja, akkor 12 ezer száll el belőle. (ki van próbálva többször is) Oldalát nem egészséges mutogatni, de tetszik amikor bőszen lőnek a cirkálók és döng a páncél, a HP meg marad. Sőt nagyobb hajók lövedékei is kárba mennek, ha forgatod. Talán az lehet a kulcs, hogy amíg az ellenfél a nagy lő távúval messzi célpontot néz, illetve lő, közelre nem figyel. Ekkor kiúszol egy sziget mögül a közelében, és úgy oldalba inzultálod, hogy fél percig a saját ágyúdörgését sem hallja. A HP mutatója meg az orrától a feléig kifehéredik! :) Én még csak 50 csatát mentem vele ;) , de egy ideje már elég jól érzem, tudom hová lő, hová fordul. S hogy mennyire veszélyes - én legalább is - azon mértem le, hogy ha a csatában valahol az elején vagy rangsorolva, a tapasztaltabb CV használók feltétlen elsőnek keresnek meg.
De mint mondottam nem vagyok jó játékos és ezzel a hajóval keveset is mentem. De az elején én sem szerettem és itt a srácok segítettek néhány tanáccsal. Hasznos volt.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja kg1003 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Justice

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32145 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Valószínűleg csak nem áll a kezemre a hajó. Általában közelharcra használom, hiszen arra szuper, meg a páncélzat is védi, kis hajó, viszonylag jól fordul, de valahogy nem érzem úgy, mint mondjuk az elődjét. Igaz, hogy így is minden csata 50-100e sebzés, de akkor sem klappol valami. Az rng meg rng... Mondjuk nekem nagyon kevés vele a citadella, csakis akkor lövök azt, ha nem azt akarok lőni :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32149 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Tier6ban a 380 mmes kaliber szerintem elég imponáló a Bayernél, amikor tier8ban is csak 380 van a Bismarckon is pl.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32154 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Justice írta: Mondjuk nekem nagyon kevés vele a citadella, csakis akkor lövök azt, ha nem azt akarok lőni :D


Citadellát én is ritkábban lövök vele, mint pl a Königgel (azzal ritka volt, ha cirkálókba nem citadella ment mindig:P)
Ahogy itt valaki mondta, túl jók az ágyúk B) (vagyis túl sok az overpen)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32179 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Egyébként jól megállja a helyét magasabb tierben is a páncélzata, mérete és lövegei miatt, csak ott vigyázni kell. Engem majdnem minden csatába Gneisékkel rak szembe és ugye akkor a közelharc már macerásabb a torpedók miatt. (Alig várom,hogy én szivathassam a jó német a torpokkal) Ha minden cstaában t5-t6-ba tenne, akkor egy szavam se lenne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32183 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
A két küldi: 1. Lőj ki három hajót egy csatában, 2. Lőj ki három hajót egy csatában + maradj életben!



Summa: a Bayern jó hajó, no. Nem is adtam el! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.251 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.