Német csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32186 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nekem t3-7-ig nem igazán tetszettek a német hajók, pedig Bayernnel és Gnein-nel viszonylag elvoltam egy ideig (bayern 60 csatát mentem vele kb).Ha közel mentem velük az ellenhez, akkor szétszedtek HE-vel és égetéssel, ha távol voltam, akkor meg nem igen találtam el semmit. Gnei egy fokkal másabb volt azért, gyorsabb, mint elődei, torpedói miatt vész esetén ha volt idióta aki mellém ment és én se voltam idióta, hogy elhasználtam korábban, akkor repült, ez 3x volt talán, mert 90%-os eséllyel elfordultak, 10%-ban meg bénáztam, mert azért kell mutatni valamennyire az oldalamat hogy elindítsam a torpedókat.

Bismarck-kal azonban elégedett vagyok viszonylag, igaz, hogy másodlagost tekintve nem a legnagyobb range-em van, de így is elvagyok vele.

2. kraken a drágával, huh, a végén a 2k hp-s biscut nem bírtam kicsapni, AP-val belevertem 500-at... De azért a gneit sikerült kicsapni.








Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32189 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nekem az egész vonal legkellemesebb hajója a König volt. Most Bismark-om van, ami szintén nagyon tetszik, de a másodlagosai erején kívül nem érzem semmi különlegesnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32191 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók
A Bismarcknál az 5ös szlottra mit érdemes tenni, a szonárt v az álcamodult? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32194 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Német csatahajók

leopardusz írta: A Bismarcknál az 5ös szlottra mit érdemes tenni, a szonárt v az álcamodult? ;)


Csatahajóra? Ez kérdés? Alap a szonár, mert minden létező vízijárműnek van már 20 torpedója, még a kikötőkben pecázó 2 személyes csónakoknak is, szóval nem árt előbb észrevenni a veszélyt. Álcát csatahajóra fölösleges rakni szerintem, úgyis 200 km-ről látszik, álcával meg 150, tökmindegy...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32197 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Dewri írta:

leopardusz írta: A Bismarcknál az 5ös szlottra mit érdemes tenni, a szonárt v az álcamodult? ;)


Csatahajóra? Ez kérdés? Alap a szonár, mert minden létező vízijárműnek van már 20 torpedója, még a kikötőkben pecázó 2 személyes csónakoknak is, szóval nem árt előbb észrevenni a veszélyt. Álcát csatahajóra fölösleges rakni szerintem, úgyis 200 km-ről látszik, álcával meg 150, tökmindegy...

Ez így általánosítva véleményem szerint ne helytálló. (lsd pl Iowa)
De a kérdésnél maradva nálam álca van fent a Bismarckon.(de a Amagin is, a megtartott hajóknál)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32200 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Csak mert ahogy néztem, az álcával is elég magas a spotja, 15 körüli... :unsure:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.287 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.