Német csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32225 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Német csatahajók

leopardusz írta: Csak mert ahogy néztem, az álcával is elég magas a spotja, 15 körüli... :unsure:


Conc experttel meg a modullal+festéssel Amagit pl. 13 km-re (10,6 km air) le lehet vinni az már azért nem olyan rossz. Bismarckra nem érdemes ezt rakni, mert akkor elvesszük a másodlagos lőtávot, az meg elég nagy érvágás
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Nik0nosz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32232 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Nik0nosz írta: Bismarckra nem érdemes ezt rakni, mert akkor elvesszük a másodlagos lőtávot, az meg elég nagy érvágás

Eredeti kérdés így szólt :

leopardusz írta: A Bismarcknál az 5ös szlottra mit érdemes tenni, a szonárt v az álcamodult? ;)

Így nem veszik el a másodlagos.
A type5 -ös festés (22 500 kredit) meg alap hogy legyen így a Bismarcknál 14.3, de erre is azt tudom írni kinek a pap kinek a papné. :)

Leopardusz szép volt ! ;) de csalódott is vagyok mert te is süllyedtél, legközelebb ha lehet jobban koncentrálj, :P :evil:

Jó kezekben a Bismarck megállja a helyét t10-ben is :
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, zstorok75, Justice

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32246 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nálam játékélményben eddig König és Tirpitz volt a nyerő.
Bayern nagyon brutális, de inkább BB-kre mászok rá mint CA/CL-re. Nem adja úgy a citadellát mint a kistesó. Viszont volt már hogy egyhúzóban 3 BB-t lenyomtam vele.
Gneisenau... na itt megtanultam a faltörő kos használatát. 15-16 km-ről szemezgetem az ellent, aztán ha látok egy leszakadt BB-t ráfordulok, 4-5km-ig szembe megyek vele, ott többnyire befordulnak, és mehet a citadella és a torpedő. Ha pedig én gyorsabban vesztem a HP-t akkor rammolok. Nekem így jött be a legjobban a gép. Paraszt taktika, de nem vagyok nagy gémer :D
Bismarckot várom nagyon...
Viszont hiányolom a német BB-kről a torpedókat, WG olvashatna akár Wikipédiát is, hogy nem csak 3 ladikra raktak szivarokat...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Hipper23

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32248 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

metalrobi írta: Ha pedig én gyorsabban vesztem a HP-t akkor rammolok. Nekem így jött be a legjobban a gép. Paraszt taktika, de nem vagyok nagy gémer :D


Dehogy paraszt :) Én annyira pofátlan szoktam lenni, hogy akit kinézek rammolásra (magasabb tierű BB szokott lenni), azt már nem is lövöm, az a damage már úgyis az enyém amennyi HP-ja van :D Inkább szórom közben a többieket. Bírom, amikor rájönnek, hogy nem fogok elfordulni... megy a kapkodás ezerrel :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, metalrobi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32250 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Hipper23 írta:

metalrobi írta: Ha pedig én gyorsabban vesztem a HP-t akkor rammolok. Nekem így jött be a legjobban a gép. Paraszt taktika, de nem vagyok nagy gémer :D


Dehogy paraszt :) Én annyira pofátlan szoktam lenni, hogy akit kinézek rammolásra (magasabb tierű BB szokott lenni), azt már nem is lövöm, az a damage már úgyis az enyém amennyi HP-ja van :D Inkább szórom közben a többieket. Bírom, amikor rájönnek, hogy nem fogok elfordulni... megy a kapkodás ezerrel :D


Többnyire én is nagyobbakat rammolok. A kisebb vagy velem egy szintűeket többnyire ezzel a faltörő kossal kiszedem, mert befordulnak és az oldalukat mutatják :)
A legszebb eddig 6-ossal 5k HP-val egy majdnem full HP-s 8-as amcsi :). Elfogytam mire a haverját kiszedtem, neki már csak a rammolás maradt :D

De volt már olyan is, hogy én fordultam be a másik elé, mert a lendület viszi előre, ilyenkor a süllyedő roncsom leszedi a HP-ját :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32251 Írta: solinari
solinari válaszolt a következő témában: Német csatahajók

vcsaba1968 írta:

PzPuma írta:

Dewri írta:

leopardusz írta: A Bismarcknál az 5ös szlottra mit érdemes tenni, a szonárt v az álcamodult? ;)


Csatahajóra? Ez kérdés? Alap a szonár, mert minden létező vízijárműnek van már 20 torpedója, még a kikötőkben pecázó 2 személyes csónakoknak is, szóval nem árt előbb észrevenni a veszélyt. Álcát csatahajóra fölösleges rakni szerintem, úgyis 200 km-ről látszik, álcával meg 150, tökmindegy...

Ez így általánosítva véleményem szerint ne helytálló. (lsd pl Iowa)
De a kérdésnél maradva nálam álca van fent a Bismarckon.(de a Amagin is, a megtartott hajóknál)

Nálam is álca van mindkettön.20Sec pont eltünik mielött becélozhatnak.


Miért álca ezt magyarázzátok már el.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.272 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.