Szégyelem magam

Több
8 éve 3 hónapja #12672 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Megfordítva a dolgot mi a helyzet? Ha ti csaptok agyon egy kanyarodó cirkálót,rombolót akármit?Esetleg a meglőtt ellenség kiált csalást?Ez a beszarás jelző amúgy mutatja az irányt is,hogy merről jön a lövés?Én egy hajón sem használom:)Mit csinál,
ha egyszerre több irányból lőnek?A torkolat tüzet szoktam figyelni,csatahajóval azt ált. elég arra hogy szögbe álljak(nem százasba :lol: :P )cirkálóval meg vagy sikerül elkerülnöm a lövést,vagy nem ...,de az biztos :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #12673 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

Doktoruur írta: De miért lenne fura Csaba? Szórás. Ha 210m-re elmegy a gránát, amikor egyenesen megy a hajó az nem fura? Ahová lő az emberke, az ugye a középpont. De attól egy bizonyos távolságra is leesnek. Egy ellipszist kell odaképzelni és ott bárhol becsapódhat a gránát. Lehet az épp a hajó közepe, vagy jó messze tőle. Az a baj, hogy sokan összekeverik a mázlit a csalással......

Akor pontositok tehát haladumk egymással párhuzamosan ellentétes irányban.villam a fosojelzö,tele csokizom az alsom és elfurdulok párhuzamosbol merölegesre hozzá közeledö irányba,és ekor kapom a hajo közepébe a 8 találatot.Elvben mindenki egy bizonyos pontra lö ,akörül a pont körül van a szorodás.De a leirt heéyzetben szerintem a közelébe se mentem annak a pontnak ahová löt az illetö.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12674 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

vcsaba1968 írta:

Doktoruur írta: De miért lenne fura Csaba? Szórás. Ha 210m-re elmegy a gránát, amikor egyenesen megy a hajó az nem fura? Ahová lő az emberke, az ugye a középpont. De attól egy bizonyos távolságra is leesnek. Egy ellipszist kell odaképzelni és ott bárhol becsapódhat a gránát. Lehet az épp a hajó közepe, vagy jó messze tőle. Az a baj, hogy sokan összekeverik a mázlit a csalással......

Akor pontositok tehát haladumk egymással párhuzamosan ellentétes irányban.villam a fosojelzö,tele csokizom az alsom és elfurdulok párhuzamosbol merölegesre hozzá közeledö irányba,és ekor kapom a hajo közepébe a 8 találatot.Elvben mindenki egy bizonyos pontra lö ,akörül a pont körül van a szorodás.De a leirt heéyzetben szerintem a közelébe se mentem annak a pontnak ahová löt az illetö.


Értem Csaba. De ez azt vizionálja, hogy van követő lövedék és mód. Nem mondom, hogy nincs ilyen (de szerintem nincs :) ), de én erről még videókat sem láttam. Amikor Te kipróbáltad, neked követte az ellenfél hajóját?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 3 hónapja #12677 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

Doktoruur írta:

vcsaba1968 írta:

Doktoruur írta: De miért lenne fura Csaba? Szórás. Ha 210m-re elmegy a gránát, amikor egyenesen megy a hajó az nem fura? Ahová lő az emberke, az ugye a középpont. De attól egy bizonyos távolságra is leesnek. Egy ellipszist kell odaképzelni és ott bárhol becsapódhat a gránát. Lehet az épp a hajó közepe, vagy jó messze tőle. Az a baj, hogy sokan összekeverik a mázlit a csalással......

Akor pontositok tehát haladumk egymással párhuzamosan ellentétes irányban.villam a fosojelzö,tele csokizom az alsom és elfurdulok párhuzamosbol merölegesre hozzá közeledö irányba,és ekor kapom a hajo közepébe a 8 találatot.Elvben mindenki egy bizonyos pontra lö ,akörül a pont körül van a szorodás.De a leirt heéyzetben szerintem a közelébe se mentem annak a pontnak ahová löt az illetö.


Értem Csaba. De ez azt vizionálja, hogy van követő lövedék és mód. Nem mondom, hogy nincs ilyen (de szerintem nincs :) ), de én erről még videókat sem láttam. Amikor Te kipróbáltad, neked követte az ellenfél hajóját?

Nem nem követe öket ,kiugro eredmény is csak kettö volt mindkettö a Nagatoval a többi olyan eredmény amit egyébként is produkáltam volna.A cirkálokkal kimondottan rosszab volt mint simán.Néha azt gondolom hogy a találatrol is az RNG dönt és ha eldöntöte hogy találat akor az találat ha fene penészt eszik is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12684 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Megesik az ilyesmi :)
Össze-vissza tekergek a Pensacolával az első két percben, biztos ami biztos, erre jön az égből egy North Carolina szalvó, Devastating Strike, szevasz. A srác be is írta, hogy LOL, nem gondolta, hogy eltalál...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12685 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

BigaC írta: Megesik az ilyesmi :)
Össze-vissza tekergek a Pensacolával az első két percben, biztos ami biztos, erre jön az égből egy North Carolina szalvó, Devastating Strike, szevasz. A srác be is írta, hogy LOL, nem gondolta, hogy eltalál...


gyerekek, ma láttam 2 Pensacolát az első 3 percben eldurranni...

ez meg itt a kedvenc képem, ha jobban megnézitek 18.54-kor készult az elso, 18.48-kor a második, és ha a cucc repult olyan 10+ másodpercig...
nézegessétek, oszt ha bárki eztán Pensacolával akar játszani, intő tanulság legyen :D

ui, akik megtalálják milyen aimhackercheatmodot használtam a kép elkészítéséhez, azok kozt értékes ajándékokat sorsolok kifelé B)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.245 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.