Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
7 éve 2 hónapja #35710 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Kérdés

vonKurz írta:

HardcorePunk írta: Szóval a winrate stat szerintem nem jelent semmit.


az átlagos WR stat, valóban nem. és tudomásom szerint itt nincs recent, azaz utolsó 100-200-1000 csata stat.

olyant szoktam nézni, hogy a mostanában vásárolt /játszott hajóimmal milyen eredményeim vannak, és az jelent valamit.

mert alapvetően azért én is fogom ám mindenkire, mármint magamon kívul :D de mióta nincs döntetlen, azóta 50% WR annak van, aki nem káros a csapatra, és nem is csináll különösebb hasznot.
ha nincs komoly szerepe egy csatában se plusz, se minusz, akkor 50%, rá van bízva a többiekre :) ha pozitív a létezése, akkor 1000 csatábol 10-50-100 csatát ő nyer a körülményektől függetlenul, 51-55-60 win rattel, ha meg negatív, ha káros a csapat szempontjából, akkor mínuszos. wotban is igy számoltam, szerintem az alapelv matematikailag rendben van, csak nyilván nem 15 csatát kell nézni, hanem minimum 1000-t. és azokat a hajókat, amikkel minimum 100 meccse van az embernek, ott már a stock hajózás hatásai eltörpülnek...

aki tud 60%-t szólóban, az minimum unikum, ezek tudnak szakaszban nemritkán 70%-t is... az meg elég ütős szerintem, hogy bemennek 3-n, és tökmindegy mit bohóckodik harcol/nem harcol a másik 21 játékos, jöhet ellenük bármi, 100 meccsbol ha 70 megvan, az komoly dolog...


2-3 ügyes játékos simán dönthet csatát, elég ha csak fejenként 2 hajót leküldenek, vagy az egyik folyamatosan spotol/légi támogatást ad, a másik meg tud célozni. foglalni. 5 perc után simán kiritkítják a mezőnyt. Egyébként azt vettem észre, hogy most Fijivel a ranked taktikát alkalmaztam random meccsen, és láss csodát 2,7k alap xp lett belőle, 4 kill (krakenhez egy salvo kellett volna), és egyedül lehoztam a csatát ezzel. Semmi extrát nem csináltam, csak a rankedes taktikát toltam. Füst, spot, hydro a smokeban. És érdekes, 4k csata körül vagyok, és talán mentem 10 szakaszos meccset eddig. Kiváncsi lennék, hogy egy netántán két jó játékossal együtt mit tudnánk kezdeni. Folyamatosan, TS-el, valszeg meglenne nekünk is a 70%.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35717 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Kérdés

HardcorePunk írta:

vonKurz írta:

HardcorePunk írta: Szóval a winrate stat szerintem nem jelent semmit.


az átlagos WR stat, valóban nem. és tudomásom szerint itt nincs recent, azaz utolsó 100-200-1000 csata stat.

olyant szoktam nézni, hogy a mostanában vásárolt /játszott hajóimmal milyen eredményeim vannak, és az jelent valamit.

mert alapvetően azért én is fogom ám mindenkire, mármint magamon kívul :D de mióta nincs döntetlen, azóta 50% WR annak van, aki nem káros a csapatra, és nem is csináll különösebb hasznot.
ha nincs komoly szerepe egy csatában se plusz, se minusz, akkor 50%, rá van bízva a többiekre :) ha pozitív a létezése, akkor 1000 csatábol 10-50-100 csatát ő nyer a körülményektől függetlenul, 51-55-60 win rattel, ha meg negatív, ha káros a csapat szempontjából, akkor mínuszos. wotban is igy számoltam, szerintem az alapelv matematikailag rendben van, csak nyilván nem 15 csatát kell nézni, hanem minimum 1000-t. és azokat a hajókat, amikkel minimum 100 meccse van az embernek, ott már a stock hajózás hatásai eltörpülnek...

aki tud 60%-t szólóban, az minimum unikum, ezek tudnak szakaszban nemritkán 70%-t is... az meg elég ütős szerintem, hogy bemennek 3-n, és tökmindegy mit bohóckodik harcol/nem harcol a másik 21 játékos, jöhet ellenük bármi, 100 meccsbol ha 70 megvan, az komoly dolog...


2-3 ügyes játékos simán dönthet csatát, elég ha csak fejenként 2 hajót leküldenek, vagy az egyik folyamatosan spotol/légi támogatást ad, a másik meg tud célozni. foglalni. 5 perc után simán kiritkítják a mezőnyt. Egyébként azt vettem észre, hogy most Fijivel a ranked taktikát alkalmaztam random meccsen, és láss csodát 2,7k alap xp lett belőle, 4 kill (krakenhez egy salvo kellett volna), és egyedül lehoztam a csatát ezzel. Semmi extrát nem csináltam, csak a rankedes taktikát toltam. Füst, spot, hydro a smokeban. És érdekes, 4k csata körül vagyok, és talán mentem 10 szakaszos meccset eddig. Kiváncsi lennék, hogy egy netántán két jó játékossal együtt mit tudnánk kezdeni. Folyamatosan, TS-el, valszeg meglenne nekünk is a 70%.


Ez nagyon ritka!
Mentünk olyan 3as szakaszt többször is ahol fejenként 2 hajót vittünk le 3an és mégis buktuk. Ha a szar csapatba rak bármit tehetsz mert nem lesz aki foglal, spotol és nem lesz aki supportol.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Kzoli, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35718 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Kérdés
90% felett járt a winrétem, mikor szembe jött ez :D Hiryu mind ranked battle
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35719 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Kérdés
Tökéletesen igazad van! A szakasz létszám nem véletlen azért ennyi mert három fő nincs döntő hatással a győzelemre! Én nem tartom magam különösebben nagy játékosnak, de azért valami talán már van mögöttem, az összesített Win rate nem jelent semmit az ég világon semmit csak esetleg a szerencsét aki hajót fejleszt annak nem lesz jó win statja. Nekem pl 47 egész valamennyi, de az Atago a nagy kedvenc az simán 50 felett van. Valamint az összes kedvenc hajóm. Azonban amig meglett az öt darab tízeshajó sok olyan járgány volt ami nagyon nem állt kézre.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35722 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Kérdés
Korrekt MM... ááá biztos nincs direkt szívatás WGnél tuti nem... elmennek a jó k. a. -ba

Az OMNI-s srácnak biztos szüksége volt egy kis boostra... vicc

Írtam is egy ticketet már erre és, ha hantázni fognak akkor hagyom a francba ezt a sz*rt.

Igazán az dühít, hogy az elöző szezonra meg bírták csinálni, hogy a hajók fajtája legyen rendesen elosztva pl. amiből kettő volt az külön oldalra került... itt meg 3 belfast 1 oldalon 2 fiji a másikon? Ez színtiszta szopatás semmi más oka nem lehet annak h 2 fiji 3 belfast elosztás legyen és nem keverve...

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Hipper23 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Benign_Wolf33

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35723 Írta: ladanyi
ladanyi válaszolt a következő témában: Kérdés
A probléma, hogy engem nem érdekel ez a vád. Egyértelműen vesztes csatát meg nevetséges leosztásúakat nem játszom végig azért, hogy tisztességesnek nevezzenek. Egész egyszerűen nem pocsékolom bele az időmet.
vonKurz nem vagyok aktív játékos de nem is idegeskedem túlzottan. A report gombbal nem részletezem mennyit érsz el, de ha ez nyugalommal tölt el nyomogasd csak. Az én stílusom nyilván néhány fant kiakaszt de mint mondtam én nem idegeskedem.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja ladanyi által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.292 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.