Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Steel Ocean

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #9286 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Első csatahajót kifejlesztettem. Olyan csatahajósan mozog. itt sem szabad egyedül kalandozni vele, mert szanaszét torpedóznak.

Érdekesség, hogy mi minden fel van szerelve alapból a csatahajóra.

Alapvető a fő tüzérsége. E mellett van manuálisan irányítható másodlagos tüzérség. Légvédelem szintén manuálisan irányítható.
Ami meglepő, számomra (a rádió és a radar nem annyira) az a szonár és ezzel együtt a mélységi bomba vető. Igaz, nem sok, a hajó tatjáról tudunk 2 db-t a vizbe gurítani.

Egy csatát mentem vele eddig. rengeteg tennivaló van vele így. Kell egy jó billentyűzet kombinációt kialakítani hozzá, hogy minden kézre essen.



A legénységi kérdésre is sikerült választ kapnom részben. lehet vásárolni (drágák), de lehet event teljesítése után nyerni is. Kaptam két fő legénységet a csatahajóra. Úgy látom, lehet képezni is őket, hogy hogyan az még nem derült ki.



Álcaháló helyett meg ködbombát kell berakni a fogyóeszközök közé.



Illetve jelentős mennyiségű felszerelés közül választhatunk, ha sok pénzünk van.



Ezt meg csak úgy egy napos event után beetetésnek adták. Majd jól elköltöm.

Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Benign_Wolf33

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9287 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Én videóban láttam a csatában lévő célzást, fegyverhasználatot, nagyon hasonlít a Battlestations Midway és Pacific felületére.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9292 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Abból mi igaz hogy van "arany lőszer" amit valóban aranyért lehet megvenni ? (nincs meg a játék csak mondták nekem, ezért kérdem)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9296 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Van. értékek alapján persze jobb, de én sem használtam.
De az jó hír, hogy ingame is nyerhetsz aranyat, ha olyat teljesítesz, ami kell hozzá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #9298 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Igen, van arany lőszer és van arany felszerelés pótlás is (nem tudom, mit jelent). Összehasonlítva az aranylőszert az alap lőszerrel, természetesen jobb paramétereket mutat. Azt nem tudom megállapítani, hogy magasabb szinten mennyivel jobb. Itt alig valamivel jobb csak. Gondolom pont annyival, hogy mindent átvigyen, ami szembejön.



A célzás (ágyúval) meg olyan - nem tudom, ki emlékszik rá - mint WoT-ban az artyval, azzal a virtue nem is tudom mi a neve MOD-al. Nem műholdnézet, hanem kicsit magasabb szemszögből. Viszont a szóráskép szűküléséről nekem egyből az Arty jutott eszembe. Lassan szűkül és ha fordul a hajó, azonnal szétesik.

A Torpedó célzásnak viszont nincs segítsége. Vagy érzed hová kell célozni, vagy minden elmegy ... valamerre.

Ja és azt elfeledtem mondani, hogy minden lőszer, minden torpedó ki van ám darabra számolva a raktárból. A nyavalyás raktáros inkább kettővel kevesebbet utal ki, mint egyel többet. Itt nincs ám végtelen torpedó spam a rombolóknál.

Ez kifejezetten tetszik, mert kicsit utálom már, amit művelnek a rombolók WoWs-ban.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9301 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Szét csaptam a nagyfiúk között. Búcsú kör volt a Tier I rombolóval. Elvileg minden és mindenki ki lett fejlesztve vele.


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.301 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.