Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Steel Ocean

Több
8 éve 4 hónapja #9304 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Lehet itt is goldot szerezni. Még nem tudom, hogyan lehet ranked csatában helyezést elérni, de elég szépen fizet, ha valaki ügyes játékos és van elég szabadideje.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9307 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Az csak "játssz sokat, és légy a listán az első" féle nyereményjáték. én is kaptam már freexp-t top 3000-ért ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9310 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Csak nem tudtam megállni, hogy ne vegyek egy német tengeralattjárót.

Azt kell mondjam, nehéz velük játszani. Messziről kiszúrja az ellenfél és máris lövi. Nagyon sérülékeny. Víz alatt csak meghatározott ideig lehet, utána kénytelen a felszínre emelkedni. Mire pozícióba álltam, elfogyott a levegő és a felszínre kellett jönnöm. Sejthető, mi lett a dolog vége.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #9315 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
A legénységről is essen szó. Már aire sikerült eddig rájönnöm, mit és hogyan.

A legénységet - mint korábban írtam - többféle módon is be lehet szerezni.

A különböző vásárlási módokról nem írok, azt mindenki megtalálja.

A "szegény ember" legénysége eventek teljesítésével gyülekezik. Különösebben nem hajtottam a beszerzésükre, bár a legénység (parancsnokok, részlegvezetők) nélkül csatába küldött hajók, gyengébb teljesítményt nyújtanak. Erre minden csata előtt fel is hívja a játék a figyelmünket.

Ha összeszedtünk néhány parancsnok jelöltet (a játék automatikusan egy -egy területre be is ossza őket), menjünk a barakkba (itt még barakk is van) és nézegessük meg a parancsnokok különböző tulajdonságait.

A parancsnokok a hajóval együtt Xp-t szereznek és egy bizonyos idő (XP) után szintet lépnek. Szint lépéskor a tulajdonságaikban szereplő skillek aktiválódnak. A skillek alapján tegyük őket megfelelő pozicióba. Itt fontos felhívni a figyelmet arra, hogy bizonyos skillek csak akkor válnak aktívvá, ha a megfelelő helyre tesszük őket (például a kapitányi skill).

Ha egy adott parancsnok skillje aktív az adott poszton, akkor az javítja a hajónk azt a tulajdonságát.

Fontos azt is megjegyezni, hogy alap esetben minden hajótípusra ugyan azon parancsnokokat visszük magunkkal.
Ezen mindenképp javasolt változtatni, mert például egy csatahajó esetében nem elsődleges szempont a torpedó újra töltési sebességének növelése.

Szerencsére erre is van lehetőség. A barakk menüjében lehetőségünk van hajótípusonként összeállítani a parancsnokokat. Például a csatahajó parancsnok tengeralattjáró bevetéskor nem is jön a hajóval, hanem egy másik parancsnok foglalja el a helyét. Mindezt automatikusan váltja a játék, ami érdekes megoldás, de nagyon tetszetős is egyben.

A képen látszik, hogy a skillek nem állandó jelleggel adnak bónuszt (legalábbis amivel találkoztam eddig), hanem aktiválni kell őket a megfelelő pillanatban.




Egy magasabb szintű csatahajó esetében, fejlesztett parancsnoki állománnyal, gyakorlatilag zongoraművésznek kell lenni a játékosnak.
Használni kell a fő fegyverzetet, szemtelenkedő rombolók ellen a másodlagos fegyverzetet, ha szükséges elnyomni a tűzoltást, javítást. Ha nagy a baj köd bombát ledobni és megszüntetni a közeli harcérintkezést (külön vettem a többitől, mert alap esetben három darabot vihetünk magunkkal és igen, a csatahajó is vihet ködöt). Váltani a lőszertípusok között (igen a másodlagos fegyverzetnek is legalább kétféle lőszertípusa van). Légi támadás esetén légvédelmi fegyvereket aktiválni és leszedni a szúnyogokat. A szükséges pillanatban aktiválni a parancsnoki skilleket. Nem utolsó sorban a hajót is megfelelő módon manőverezni kell, mert tele van a kacsa úsztató torpedókkal. Nem túl egészséges párat összeszedni közülük.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9323 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Kis eszme futtatás a hordozókról.

Ebben a játékban is vannak hordozók. Egyenlőre csak az USA Bogue hordozót sikerült kifejlesztenem. Ezen az ágon ez a leggyengébb hordozó.

Használata hasonlít a WoWs-ban már megismert hordozók használatához. Többnyire felülről bámuljuk a térképet. Inkább a különbségekről szeretnék említést tenni.

A már megismert repülőgépeken kívül, kapunk néhány felderítő gépet is, így végre nem a vadászokkal kell menni felderíteni. A többi géptípusoknak a feladatköre nem változott.

Ha jól láttam (még csak egy-két csatán vagyok túl) flight group-okat indíthatunk és azokat mozgathatjuk a térképen.

Először kiválasztjuk a repülő fedélzetet (ezt is választani kell), majd az első csoportban indítunk felderítő gépeket. Megadhatjuk hány db legyen a csoportban, majd indulhatnak is. Érdekesség, hogy a repülőfedélzetnek szüksége van némi időre ezt követően, hogy tudjon fogadni, vagy indítani más gépeket.
Ha megvan az ellenfél, indíthatjuk a bombázókat, a torpedó bombázókat és a vadászgépeket is.

A bombázókat (zuhanó bombázók természetesen) a cél fölé visszük, majd bal egér gombbal támadnak, majd maguktól haza jönnek és leszállnak.

A torpedó bombázók megközelítik a célt, majd egy érdekes egér mozdulattal megadjuk a támadási vektort, amit igyekeznek formációban követni, majd a vektor mentén oldják a torpedókat. Meglepően gyorsak a torpedók. Ezt követően haza repülnek.

A vadász gépek vagy kísérik a bombázókat, vagy légi fedezetet biztosítanak a hordozónak, vagy más hajóknak.

Szintén érdekesség, hogy minden gépnek van üzemanyag fogyasztása, vagyis aránylag rövid idő alatt vissza kell térniük a hordozóra és le kell szállniuk egy újra tankolásra.

Szintén érdekes, hogy mindössze három repülő csoport lehet a levegőben egyszerre (csak a Bogue-ről tudok nyilatkozni). Míg azok nem szálltak le, nem indíthatunk további csoportokat.

Még jó pár csatát kell mennem vele, míg jobban össze nem ismerkedem vele.

A repülők itt is komoly fogyó eszköznek minősülnek és bizony véges darabszámmal indul a hordozó.

E mellett van természetesen - igen csak használható - másodlagos fegyverzete a hordozónak. Természetesen az okvetetlenkedő rombolók ellen. van még légvédelmi fegyverzete is a vadászokon átcsúszó, ellenséges bombázók ellen is. Mind a két fegyvertípus fejleszthető és használható manuálisan is ( már ha a játékosnak maradt még szabad keze erre).
A következő felhasználók mondtak köszönetet: tibi144, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9324 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Mikor WoT-ban néha volt pár premium napom, mindig azon idegeskedtem, hogy alig vagyok a gép előtt a premium meg csak úgy el fogy sajnos.

Láthatólag másnak is okozott már ez problémákat. Ebben a játékban van rá egy alternatíva. Ne napot vegyen a premium előnyökre vágyó játékos, ha kevés időt tud egyszerre a gép előtt ülni, hanem - minő meglepetés - csatákat vegyen meg. Nos, nem úgy WG módra, hogy előre el van döntve, mikor melyik oldal nyerjen, hanem csak úgy egyszerűen, egy bizonyos csata számig érvényes a premium előfizetés.

Az áráról nem kívánnék beszélni. Valószínűleg nem az én pénztárcámhoz van mérve a dolog. Mindenesetre ötletesnek tartom, hogy ha előfizetek 50 csatára, akkor azt mindegy, mikor játszom le.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.270 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.