Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Steel Ocean

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #9364 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Még nem esett szó a játékon belül megszerezhető rangokról.

A haditengerészetnél elfogadott rangjelzések birtokosai lehetünk a játékban, ha megfelelő teljesítményt nyújtunk csata közben. Csata végén értékeli a játék a teljesítményünket. Ez alapján kapunk ezüstöt, XP-t, valamint egy értékelést, amiben ha jól szerepeltünk a ranglétrán lassan emelkedhetünk egyre feljebb (renown).





A megszerezhető renown mennyisége függ még az adott hajó Tier besorolásától is, ahogyan a táblázatban látható.



Ennek több célja is van, ha jól értelmeztem a dogokat. Egy részt, ha egy adott szintnek megfelelően teljesítettünk például naponta, azért díjazásban részesülünk. Mivel nem kötött az elérendő szint, hanem például a legjobb 100 játékos kap nyereményt, így nem lehetünk biztosak nap végén a nyereményünkben sem. Az eredményeinkért nem kell külön weboldalt meglátogatnunk, elegendő a menüben a megfelelő listát megjeleníteni és máris láthatjuk, milyen teljesítményt nyújtottunk a többiekkel összehasonlítva. Meghatározott időszakonként resetelésre kerülnek az eredmények. Úgy kell elképzelni, mint egy versenyt, ami -tól -ig tart.



A rangunk megjelenik csata közben is a betöltő képen, valamint a játékos paneleken is.

Úgy vettem észre, hogy ez a jelzés gyakorlatilag megfelel a sokak által utált, sokak által igencsak kedvelt XVM MOD színjelzéseinek.
Elég pontosan érthető egy adott csatában, ki milyen rangot visel, valószínűleg olyan képességű játékos is.



Természetesen - mint ahogyan az XVM sem - nem tévedhetetlen a rendszer, mindössze utal arra, hogy egy bizonyos játékos, jó pár csatában kiemelkedő szintű játékot mutatott, amit a szerver értékelt, így magasabb rangot visel. Most épp ebben a csatában hogyan fogy szerepelni, az egy jó kérdés.

Ha jól értelmeztem a dolgot, nem túl jó szereplés miatt, vagy esetleg túl gyakran találunk el saját csapattársat, csökkenhet a besorolásunk is.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9365 Írta: Dagoneck
Dagoneck válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Szia Trucker!

Egy két kiegészitést írnék én is.
Jelenleg tier V-nél járok. PL a hordozóknál te állíthatod össze milyen repülökel és hogy mennyit viszel belölük. Pl. mehetsz csak vadásszal vagy épp csak torpedó vetőkkel. A szivás ha vadászal lősz le ellenséges gépet nem nem számolja a program tehát se xp se credit juttalom nincs érte. A Gold ammo és a normál lőszer között 10% a diffi. Így valószinű inkább csak pénzkidobás, persze magasabb szinten nem lehet tudni. A rangok nem XVM igazábból magasabb szinten jár valami plusz. Ott még nem tartok. Arany vásárlás. Van akció megadott tételeket veszet egy alkalommal megkapod ajándékba ugyaazt az arany mennyiséget pl. a legelső 1 dollárért kapsz 500 aranyat és kapsz még egyszer 500 aranyat. Ráadásul vehetsz aranyt tetszőleges mennyiségben nincs előre beállítot tétel szám. A csatahajók igen durvák de kell melléjük a kiséret mert egy tengó nagyon meg tudja szívatni. Nincs ellenük semmije bár ha tengó a víz felett van akkor nem sok jót lehet neki jósolni. Később a könnyü cirkáló és a nehéz igen külömböző játék modot igényel a nehéz cirkáló nem rendelkezik tengok elleni fegyverrel viszont kapnak 200mm+ lövegeket és másodlagos tűzérséget. Itt a HE nem gyújtogat percenként viszont ha átmegy nagy sebzést ad. Ha léket kapsz akkor büntetést kapsz a sebességre és a fordulásra. Tűz itt pusztitó de ritkán lehet kapni inkább csak akkor ha belövik az üzemanyag tartályt vagy a löszer tárolót. A legénységnél össze kell válogatni nagyon a legénységet mert két azonos skill üti egymást nem lehet halmozni a buffokat. :) És csak a kapitányi székben ülő emberkének lehet használni (space) skilljét. Érdemes megnézni melyik ember melzik poszton fejti ki hatását pl. Ha sonár és radar kezelésre ad pluszokat érdemes a communikációs helzre beültetni mert nagyobb bonuszokat ad mintha a tüzért helyére raknád.

Nos igy nagy hirtelen ennyi kicsit zavaros de közben a gyerek csüng a nyakamon.
Már nem WT-zel Trucker? Tök üres a GroundForcesInfo szoba, sajna már senki nem játszik ki ott volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9371 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Üdv!

A goldos rész nem nagyon nézegettem, mert arra úgy sem tellene.

Az XVM részt még megvizsgálom. Mindent nem tudhatok meg egy játékról két nap alatt. :)

A legénységi skill szerintem ami színes, az egyben aktív is. A kapitányi skill az valóban külön aktiválandó.

A cirkálókba még csak épp belekóstoltam, mint ahogyan a többi ágba is. Nem akartam úgy véleményezni a játékot, hogy egyetlen hajóágat húzok és azon keresztül szemlélem a dolgokat.
A nagy kedvenc most a csatahajó ág. Nagyon élvezem, hogy végre a csatahajó itt tényleg a tengerek királya. Mondjuk egyedül nem is bóklászom vele nagyon, mert sajnos a rombolók kapitányai képtelenek megtanulni, mi a dolguk. Nagy lendülettel neki támadnak az ellenséges csatahajóknak és kb 5 perccel kezdés után mind kihal mint a dinoszauruszok. Hiába irogatok nekik, hogy fókuszáljanak a tengeralattjárókra, azokat jó messze elkerülik. Nem tudom, szerintük ki a bánat fogja őket leküzdeni. Csatahajó másodlagos fegyvere elég ritkán találja el őket a felszínen. Más fegyver meg nem nagyon van ellenük.



Már nem WT-zek. A gépről is letöröltem néhány hónapja. Sajnos nem jó felé indult el az a játék, így feladtam a küzdelmet vele. Talán majd valami ínséges időben visszanézek rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9373 Írta: Dagoneck
Dagoneck válaszolt a következő témában: Steel Ocean
A goldos rész ugyan annyiból jön ki mint más játékban.

XVM igazából nincs benne hál istenek. De van ranglista. Rangot tudsz bukni is ha nem csinálsz semmit a meccsen akkor levon. A könnyü cirkálóval lehet szépen tengókra vadászni a nehéz cirkálók inkább olyan mini csatahajók.

A csatahajók másodlagos fegyverei egyenértéküek a cirkálók fő fegyverével, a tengók lévén igen kicsik nehéz eltalálni őket. De ha sikerül azt megérzik.

Egyébként Dagohun néven megtalálsz a játékban. Ha lenne kedved szakaszozni v hasonló.
Most ez nagyon bejövös.

Van egy xp vagy mi a amit csak fleetben lehet elérni és a legénységnél lehet elkölteni fejlesztésükre vagy mi de ezt a részt nem tudtam még kipróbálni.

A WT-t én is abba hagytam az általad leírak miatt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9378 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Nem nagyon szakaszozom.

Ezzel a csatával sikerült egy rangot feljebb lépni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9380 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Ő jó lenne tengeralattjáró parancsnoknak. Csak az a bibi, hogy 20 napig be kell logolni hozzá, mire meglesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.255 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.